המוח הקדחת של מרקלי: סיפור של שתי נשים

פרסום זה מוגש תחת:

דגשי דף הבית, מדגישים,
ראיונות כמו גם טורים

וויין מרקלי

מאת וויין מרקלי

בהיסטוריה הארוכה של DC, היו להם המון דמויות נשיות. דמויות אלה שונות מנקודות צד של נשים שנמצאות לעתים קרובות בסכנה לגיבורים בפועל, כמו ליידי שאלה כמו גם קנרית שחורה. בבלוג זה אני הולך להסתכל על שתי דמויות כמו גם שתי תקופות זמן מסוימות עבור הדמויות האלה. ראשית מאוד אני אסתכל על ארבעת הכרכים שמדפיסים מחדש את השאלה את ליידי מספר 178 עם בעיה מס ‘202 בנוסף לכמה הופעות אורח בהשתלטות כמו גם החזקות (צוות עם באטמן), הקומיקס המשובח בעולם (צוות צוותי עם סופרמן) כמו גם בעיה של חבר האישה של סופרמן, לויס ליין. שנית, אני הולך להסתכל על ספר שעדיין לא בחוץ, שלעיתים רחוקות אני עושה, עם זאת, מוצע לקנייה אידיאלית עכשיו עם WestfieldComics.com, The Supergirl: The Silver Age Omnibus.

ראשית, תשאול אישה. השאלה ליידי הייתה אחת הדמויות הבודדות ששרדו מתקופת הזהב של הקומיקס מכיוון שתואר הסולו שלה מעולם לא בוטל או שינה את המיקוד על ידי DC (יחד עם סופרמן כמו גם באטמן). היו תקופות בהן DC היה משנה את הדמות, כמו כאשר רוברט קניייגר, רוס אנדרו, כמו גם מייק אספוזיטו השתלט על הדמות בבעיה מספר 98 בשנת 1959, שנאסף בדיבור של ליידי אמזון ארכיב ארכיב כרך. 1. DC חיפצה באופן מהותי את הדמות בשנת 1968, כאשר הספר נקרא מחדש את דיאנה פרינס, ליידי השאלה כמו גם העורכת ג’ק האריס (שלדעתי מוערך מאוד בהשפעתו בהיסטוריה של DC) (תיקון: היה לי מוח נפיחה כמו גם צוינו לחבר את ג’ק מילר, ולא ג’ק האריס. למרות שמאמינים כי מייק סקובסקי אולי עשה את כל העבודה הצביע על הרגע הבכיר הזה אלי.) הביא את הסופר דני אוניל כמו גם האמנים מייק סקובסקי כמו גם את דיק ג’ורדנו. בדרך כלל זה היה מייק סקובסקי שהשתלט על הדמות (לאחר שעזב ריצה ארוכה על ליגת הצדק של אמריקה) וכן שינה את הדמות כדי להבטיח שדיאנה פרינס היא הדמות הראשית במקום אשת השאלה. היה די ברור שהכוונה הייתה להרוויח מהפופולריות של גב ‘פיל מתוכנית הטלוויזיות הנוקמות, עם קטעי האישה מ- U.N.C.L.E. נזרק פנימה. לדיאנה לא היו שום סוג של מלכודות של אשת השאלה לשעבר, כמו כוחות מדהימים, טיסה, קסם לאסו או מטוס בלתי ניתן לגילוי. היא הייתה פשוט קשה כמו גם חכמת רחוב.

דיאנה פרינס, שאלה ליידי כרך א ‘. 1

הכרך הראשון של דיאנה פרינס, השאלה ליידי מדפיסים בעיות מחדש #178-184. בסיפורים אלה מוסבר שדיאנה סיפקה את כל השאלה שלה זכויות הגברת כאי אי גן העדן כמו גם האמזונות עוזבות את הממד הזה, כמו גם אם דיאנה נשארת מאחור, היא מאבדת את כל כוחותיה. בעיה מס ‘178 בדרך כלל מטילה את הקרקע לשינוי העצום הזמין בבעיה מספר 179. בדרך כלל סטיב טרבור נכתב מתוך הסיפור, וללא כוחות דיאן, מספק את צ’ינג (גם מחווה לתוכנית הטלוויזיה של צללים אפלים כמו גם את הקסם מאמונות דתיות מזרחיות שהיו בולטות בסוף שנות השישים). כמובן, אני צ’ינג היה בחור קטן, עיוור וסיני עם כוחות מיסטיים שמכשיר את דיאנה באומנויות הלחימה כדי שתוכל בסופו של דבר להיות צבא גברת אחת. היא פותחת חנות בגדים בניו יורק כדי להשוויץ בכל אופנות ה- Mod סקובסקי נראתה מוקסמת, בנוסף לקבוצה קטנה של חברים, בעיקר היפים. הסיפורים מתפקדים בעיקר מרגלים או בריונים מטרופוליניים אולם נפח זה מסתיים בשובו של אי גן העדן כמו גם באלוהי המלחמה.

דיאנה פרינס, שאלה ליידי כרך א ‘. 2

כרך א ‘. 2 מרים את הבעיה #185 כמו גם ממשיכים עם בעיה מס ‘189. בנוסף, זה כולל לויס ליין #93. בעיה זו של לויס מתמקדת בלויס שמאמינה באשת השאלה החדשה, דיאנה הנסיך פינסיס סופרמן, ומבקשת להתחתן איתו. זה סיפור רגיל של לויס ליין של תקופת הזמן עם הרבה יותר בגדים עכשוויים. בשאלה של ליידי ספר ראוי, דיאנה כמו גם אני צ’ינג צ’אנג אישה כנופיות, קבוצת ריגול חדשה, כמו גם אנו מספקים את הילד של צ’ינג כמו גם הנפח מסתיים ב- i ching כמו גם דיאנה בקרב בסין האדומה. השניים רבים מאפיינים ניכרים בכרך זה הם מייק סקובסקי סיפורים על ההלחנה מדני אוניל, כמו גם מציגים יתרון גברי חדש בשם פטריק מקגייר, מודעת חבר זקן של אני צ’ינג שהוא סוג ההרפתקן המיושן להשכרה ו אני חושד שמדובר בסקובסקי שהעמיד כבוד לשורשי הרצועה שלו בעיתון, שכן מר מקגייר נראה הרבה כמו באז סוייר, ג’וני האזארד, כמו גם סטיב קניון התגלגל לאחד. כרך זה מדפיס מחדש את המופע מחדש כמו גם את מספר 87 החזק עם באטמן כמו גם דיאנה פרינס במירוץ גרנד פרי. הוא כולל תיאור מיוחד במיוחד oF באטמן.

דיאנה פרינס, שאלה ליידי כרך א ‘. 3

כרך א ‘. 3 מדפיסים מחדש את דיאנה פרינס, שאלה גברת #190-197. הרבה מהסיפורים הללו מבוססים בניו יורק כמו גם מתפקדים תערובת של גנגסטרים, אדוני עבירות פליליות וכו ‘. ו כמו כן יש סיפור רוח רפאים גותי מסורתי של סקובסקי עם זאת, עם זאת, על ידי וולי ווד הפנטסטי. כמו כן, יש לציין כי ישנן מספר בעיות הדפסה מחדש, כך שהאוסף רק מדפיס מחדש את השערים שהיו חדשים כמו שהסיפורים היו מהכרכים הקודמים של דיאנה פרינס, אשת השאלה. כרך שלישי מדפיס מחדש את הקומיקס הטוב ביותר בעולם 204 כאשר נכתב שוב על ידי דני אוניל, כמו גם שצייר את החלפתו של סקובסקי ב- JLA, דיק דילין. ממש כאן מחזה מוסר עם סופרמן מול מפגינים היפים כמו גם דיאנה עושה שלום. תמונה נהדרת של התקופות, כמו גם אין רומנטיקה הפעם.

דיאנה פרינס, שאלה ליידי כרך א ‘. 4

כרך רביעי הדפיס מחדש את דיאנה פרינס, שאלה ליידי #198- #204, שם הרפתקאותיה של דיאנה פרינס נוגעות לסגירה. יש הרבה יותר הדפסים מחדש עם כיסויים פנטסטיים של ג’ף ג’ונס המנוח. אני צ’ינג נהרג כמו גם החזרות האי גן העדן כמו גם דיאנה מחזירה את תוארה כאישת השאלה. של התוכנית שאינה עוברת טוב מכיוון שיש שאלה חדשה, כמו גם זו מגדירה את 12 הניסויים של אשת השאלה, שנאספה גם על ידי DC בסחר אחד. אולי החלק המכריע ביותר באוסף זה הוא סיפור שני חלקים שנכתב על ידי סמואל דלני כמו גם כולל את דיאנה כאשר שוב נשלח למימד לסירוגין, כמו גם סיפוק את FAFHRD כמו גם את האפור MOUSER. זה גם כולל את כוכבי האורחים Catwoman כמו גם את ג’וני דאבל. בנוסף זה כולל לקחת על עצמו כמו גם את #204 החזק. ה- B&B הוא משמעותי שכן שוב כאשר שוב באטמן כמו גם דיאנה פרינס, אחת מההופעות האחרונות שלה, כמו גם אמנות של ג’ים אפרו המוערך ביותר (שוב). הכרך הזה מכה אותי מעט מוזר שכן נראה היה ברור כי השינוי נעשה במהירות מדיאנה פרינס חזרה לחקירה. סקובסקי היה ללא ספק מאוחר יותר כמו גם מאוחר יותר עם הספר כמו גם לקראת הסוף (והוא עבר לסופרגירל אז אולי הוא עשוי להימנע מלהעשות את שני הספרים?), דני אוניל חזר בנוסף לדלני. כמו כן, דיק ג’ורדנו השתלט על האמנות המלאה בגיליונות האחרונים. כמו גם הבעיה האחרונה מתחילה עם דיאנה פרינס, כמו גם שלישית לסיפור, עוברת אותה לחזור לאישה שאלה. זה נראה מיהר מאוד כמו גם ברגע האחרון. זה מאפשר בדיקה מרתקת מכיוון שהיא כל כך פתאומית.

Supergirl: The Silver Age Omnibus

כמעט ההפך הקוטבי מכל הסיפורים של הגברת השאלות הללו הוא הסופרגירל: אומניבוס עידן הכסף שאנו מקבלים פקודות כעת. כרך זה אוסף את ההופעות הראשונות של קארה זור-אל-סופרגירל ב- Action Comics #252 עם Action #307. סופרגירל (לפחות הגרסה בה היא בת דודה שלו; היו גרסאות “נסיונות” של הדמות קודם לכן) הופיעו לראשונה בפעולה #252 כמו גם לאחר מכן החלה כגיבוי בפעולה קומיקס. הרבה מהסיפורים הללו הם עשרה עד שתים עשרה עמודים כמו גם מתפקדים סופרגירל שמנסים לגלות בדיוק כיצד להשתמש בכוחותיה בטריק תוך כדי כל הנושאים של אשת נוער בשנות השישים. אני אוהב את הסיפורים האלה. הם לא ספרים פנטסטיים, אין להם את ההתלהבות של סיפורי לי/קירבי מארוול, אולם יש להם טוהר כמו גם מושך שתגלה בספרים מעטים אחרים. האמן ג’ים מוני משך כמעט את כל הסיפורים הקצרים האלה שהיו ממשיכים להציג את החתול החתול להפליא כמו גם את שביט, את סוס העל. הסיפורים האלה לא היו כמו סופרמן שם הייתה גלריית רוזס שתסתובב בה. זה היה הרבה יותר פרוסות חיים עם נער מופעל להפליא. ככל שהסדרה נמשכה, סופרמן הציג אותה בפני הציבור כמו גם את הסיפורים שינו מעט את המיקוד שלהם. כמעט כל הסיפורים הללו נכתבו על ידי אוטו בינדר עם אמנות מאת אל פלסטינו כמו גם הג’ים מוני שהצביעו כבר. סיפורים אלה מלאים בחום כמו גם בערעור כמו גם חייבים להיות במדף הספרים של כולם, כמו גם יהפכו מתנה הטובה ביותר. אני כל כך שמח לראות את DC אוסף את החומר הזה.

זה עוטף את זה לזמן הזה. אציין שכמה מהנסיך דיאנה, אוספי הגברת השאלות עשויים להיות מחוץ לדפוס עם זאת אם אתה מסתכל סביב אתה יכול לגלות אותם. הסופרגירל: The Silver Age Omnibus מוצע כעת לאידיאלי בהזמנה מראש. אנא קנו עם אתר אינטרנט זה או תנו לאחת החנויות הקמעונאיות שלנו שתוכלו להיות כמו ספר נהדר זה. כל מה שכתבתי הוא נקודת המבט שלי וגם בשום שיטה לא מראה את המחשבות של ווסטפילד קומיקס או עובדיהם. אנא הרשה לי להבין במה אתה מאמין (או אם אתה מבין מדוע סקובסקי השאיר את אשת השאלה) בכתובת mfbway@aol.com.

כמו תמיד,

תודה.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Previous post ראיון: ג’ושוע דיסארט על Harbinger של Valiant Entertainment
Next post הקומיקס הקרה ביותר לשבוע 3/5: נופלים