טריילר לוציפר עונה 5 שפורסם על ידי נטפליקס, מציג בן משפחה חדש

לאחר המתנה ארוכה לחובבי לוציפר בנטפליקס, הטריילר לעונה 5 מגיע על עקבי ההכרזה על תאריך השחרור שלהם וחידושם. כאשר לוציפר התחיל בנטפליקס לאחר שבוטל על ידי פוקס, מספרי הסיפורים, השחקנים והמעריצים שכולם מודאגים שזו תהיה עסקה אחת. עם זאת, בזכות תגובת מעריצים עצומה ועקבית במדיה החברתית, הסדרה הזו נמשכה למסע. נטפליקס חידשה את המופע לעונה גמר ואז האריכה את סדר הסדרה. לאחר שיחות חוזה עם טום אליס נתבעו, הם בסופו של דבר חידשו את המופע לעונה שישית ואחרונה (לעונה האמיתית?). זה אולי נראה כמו מספיק דרמה בעולם האמיתי כדי לגאות את האוהדים, אבל עכשיו כשהטריילר של לוציפר עונה 5 התחיל, הם רעבים לפרק הבא כתמיד.

לגרסה זו של הדמות של לוציפר יש היסטוריה בקומיקס, וזו הסיבה שהוא הופיע במשבר על קרוסאובר אדמה ללא הגבלה. עם זאת, סיפורו של שטן פתרון פשע מסתכל רחוק מחומר המקור. בקומיקס משפחתו של לוציפר ממלאת תפקיד חיוני אך הסדרה הופכת אותה לאינטימית הרבה יותר. במקום לטפל בתוצאות קוסמיות, העימותים השמימיים הם אישיים מאוד. לכן זו הסיבה שהגילוי הגדול בטריילר הזה כל כך מרגש.

לא ברור גם כמה פרקים רבים מכסה הטריילר. אנו מקבלים רק שמונה פרקים כאשר הסדרה תופעם לראשונה ב -21 באוגוסט 2020. זה מרמז כי המחצית השנייה של עונה 5 תגיע מאוחר יותר, ואולי הפרקים הסופיים שנכתבו מחדש כדי להכיל עונה נוספת. ובכל זאת, למרות ההמתנה להמשך העונה, האוהדים ככל הנראה יקבלו כפול מהטום אליס עבור דולרי המנוי שלהם בנטפליקס.

איקס

Mario Kart DLC Rush.mp4

0 שניות של 12 דקות, 40 שניות

לחיות
00:00
12:40
12:40

ספוילרים לעונה 4 לעקוב.

מה הטריילר של לוציפר עונה 5 חושף על הסיפור

תמונה דרך נטפליקס

מעריצי אנג’ל לורה יודעים ששני השמינים הרבים החזקים הם סמאל, שבסופו של דבר הופכים ללוציפר, ומייקל. לא ידוע על שם העונה השנייה של לוציפר, מקום הימצאו של המלאך הלוחם. עם זאת, הוא סוף סוף התוודע ללוסייברס, כאח התאום של מר מורניסטאר. בסוף עונה 4, קלואי לוציפר ולורן גרמנית נמצאים סוף סוף באותו עמוד כמו בני זוג, הן מבחינה מקצועית והן רומנטית. עם זאת, השטן צריך לחזור לגיהינום כדי להנחות את השדים הסוררים. עם זאת, הטריילר מראה לנו שהוא חוזר בדיוק כמו שקלואי זקוקה לו ביותר. רק, זה לא בעצם הוא, זה מייקל.

טום אליס נופל למבטא האמריקני שלו ומגלה שהוא מייקל, אחרי שמזייקן של לסלי-אן ברנדט בועט מעט בתחת שלו. לכן, אנחנו לא יכולים להיות בטוחים כשאנחנו רואים את מייקל או לוציפר כשאליס על המסך. מה שאנחנו כן יודעים הוא שמייקל עושה בלגן משמעותי מחייו הארציים של לוציפר בהיעדרו. בסופו של דבר, שני האחים פועלים ואנחנו יוצאים למירוצים השמימיים.

אז הנה מה שאנחנו יכולים לזרוק מהטריילר. מייקל נע ומתנהג אחרת מאחיו, ולכן חבריו של לוציפר מכירים בכך. כמו כן, נראה שיש לו כנפיים שחורות ואילו של לוציפר לבן בהיר. או שלוציפר או מייקל סוף סוף יש סצנת אהבה עם קלואי, אבל אם מייקל זה שפתח הרבה דלתות בעייתיות. דָבֵק אמנדיאל של וודסייד שולל בהתחלה אך בסופו של דבר נוגע למכות עם מייקל. יש לו גם חוש אופנה שונה בהרבה מלוציפר.

שמונת הפרקים הראשונים של לוציפר עונה 5 עולה לראשונה בנטפליקס ב -21 באוגוסט 2020.

ממה אתה נרגש הרבה בקרוואן לוציפר עונה 5? זרוק את התיאוריות שלך או ניחוש לאן הם ייקחו את הסיפור בתגובות למטה. (כמו כן, יש לי תחושה של אנשים שאכפת להם מדברים כאלה, אה, רגשות לגבי המפץ החדש של קלואי.)

תמונה מוצגת דרך נטפליקס

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Next post החדשות של בוב על דברים !!!