השיר של הצפירה

הסרט הקרוב של הארלי אמור להיות מבוסס על ציפורי טרף מספר 1; אם כי בתחילה, זה עמד לעקוב אחר סיפור העלילה מספר 1 של גות’אם סיטי. שני הספרים הללו שניהם פונים לכיוונים שונים מאוד. סירנות גות’אם סיטי מספר 1 מתרכזת סביב אשת החתול ונבל מעלה המבקש להפוך את נציג העצם. ואז הרעל אייבי והארלי מסתבכים וכל הגיהינום משתחרר. בניגוד לכך לציפורים של טרף מספר 1, בעיקר על אורקל ונבל פיג’מה עוגי; לאחד יש את הלהיט ההוליוודי, השני הוא נדנדה גדולה והחמצה. למרבה הצער, אם זהו חומר המקור המקורי, אני בטוח מקווה שהם מתמקדים במסכה שחורה וברקע שלו. אחרי הכל, איואן מקגרגור בהחלט יכול “להביא את זה” והליהוק שלו כמסיכה השחורה עשוי פשוט להציל את כל ההתחייבות. מהן הספקולציות הטובות יותר עופות הטרף מספר 1 או סירנות העיר גות’אם מספר 1? האם תשיר עם הצפירות או תעוף גבוה עם הציפורים?

סירנות סיטי גות’אם מספר 1

לטריפקטה הזועפת הזו יש אמנים כתיבה וזכייה מעולים גות’אם סיטי סירנות מספר 1 נוצר על ידי גוליים מרץ, J.G. ג’ונס, וישו מרינו (עפרונות). התסריט המהנה להפליא נכתב על ידי פול דיני ואיאן סאטלר (סופרים). הוויקסנים האלה באמת יכולים לבעוט בתחת. במיוחד על המפקח הפאתטי האחרון שהופעתה הראשונה דומה הרבה יותר להתקפה של מעריץ מטורף. דליי עצם מצחיקים אך בצורה מאוד יצירתית ומקורית. האם האזעקות יכולות לשיר שיר רווח; או שהאם הם יפתו אותנו לסלעים ויורסים את הוננו כמו המרינרים הקדומים?

תשואות לטווח הארוך

כיתה 8.0 42 $ FMV מחזירה חיובית +140%

כיתה 9.0 $ 65 FMV מחזירה חיובית +19.2%

כיתה 9.4 $ 75 FMV מחזירה חיובית +15%

כיתה 9.6 $ 95 FMV מחזיר חיובי +0.3%

כיתה 9.8 $ 160 FMV מחזירה שלילי -13.8%

ציפורי טרף מספר 1

אורקל עוברת את עצמה בדרך מעל ראשה עם הסיפור הטוב הזה שמזכיר לי את Magnum P.I. פרק (גרסת טום סלקס כמובן). בעקבות סיפור העלילה לכאורה של הסמל במצוקה, ציפורי הטרף מספר 1 כבוי. ה”ציפורים “נוצרו על ידי צ’אק דיקסון (תסריט) עם גרג לנד ובריאן סטפריזה (עפרונות) בשנת 1999. וזו כנראה הסיבה שקו העלילה אינו טרי כמו האזעקות. עם זאת, האמנות הייתה בסדר וכמה היבטי סיפור היו מפותחים היטב. האם ציפורים טורפות אלה יכולות לנדוד לרווח? איך הם נערמים כנגד “צפירות?”

תשואות לטווח הארוך

כיתה 9.0 $ 22 FMV מחזירה חיובית (מכירה אחת $ 24 5/27/2019)

כיתה 9.4 $ 50 FMV מחזירה חיובית (מכירה אחת 55 $ 11/21/2018)

כיתה 9.6 $ 65 FMV מחזיר חיובי +12.2%

כיתה 9.8 $ 65 FMV מחזיר חיובי +47.8%

באופן אובייקטיבי:

באופן אנליטי סירנות סיטי מספר 1 הוא הספר הטוב יותר משלוש סיבות.

מחיר המכירה הממוצע של הציונים שהוערכו היה GCS גבוה יותר = 87.40 $ לעומת BOP = 44.75 $. זה משווה לפי שניים מהערך במחצית מסירנות הזמן (GCS) נוצר בשנת 2009 בו ציפורים (BOP) כבר קיימו כבר עשור. סירנות העיר גות’אם מספר 1 היא הספר החזק והפופולרי בהרבה.

יתר על כן, היו 365 מכירות לכל גוקולקט של סירנות סיטי גות’אם מספר 1 לעומת ציפורי טרף מספר 1 שהיו רק 32 מכירות באורך פי שניים, אבל פשוט כמות גדולה יותר של נקודות נתונים לתחזית מדויקת הרבה יותר של הערך העתידי ו

האחוז החזרות של גות’אם סיטי סירנות מספר 1 מתפרשות אפילו בקרב כיתות נמוכות יותר. זהו סימן שהספר פופולרי ומבוקש בכל כיתה. לציפורי הטרף מספר 1 יש להקה צרה ממש בטווח המנטה/מנטה 9.8.

באופן סובייקטיבי:

הבמאי המקורי שתוכנן היה דייוויד אייר. היה לו הרעיון הטוב ביותר עם חומר המקור של גות’אם סיטי צפירות מס ‘1. לרוע המזל, לא נראה את גרסתו בזמן הקרוב מכיוון שסרטים של DC היה טלטל במנהיגות. ואז הם סילקו את אייר ובוחרים בציפורים של טרף מספר 1 ככותרת וחומר מקור פוטנציאלי עם במאי אחר. חבל, אייר היה עושה את זה כיף. ספר הקומיקס מספר 1 של גות’אם סיטי לוכד את מהות הארלי ונותן לנו נבל חדש להכות עליו. יתרה מזאת, יש לכידות אמיתית ותת -חלקת תת -חלקים בין האזעקות. יש כאן רק בחירה ברורה אחת, לשיר את שיר הסירנות, “זו הבחירה ההגיונית.”

שתף זאת:
לַחֲלוֹק

Reddit
טוויטר

לינקדאין
טאמבלר

מִברָק
פינטרסט

פייסבוק
כִּיס

WhatsApp

ככה:
כמו לטעון …

קָשׁוּר

Hasta la Vista, Peter Parkeramazing Spider-Man #700 (הדפס שני) הוא רכישה מרגשת כאספנות. אחרי הכל, מותו של פיטר פרקר אינו דבר קטן וחיוני מסיבי ליקום מארוול. יש שמונה גרסאות, שבע הדפסות וזה הרבה קרקע לכיסוי. כי יש כל כך …
21 בינואר 2018 ב”קומיקס ”

הארלי קווין: ספרים בדקינוויית ‘הארלי קווין עולה לחזית מערך DC במדיאסקאפ, האם גם ספרי הקומיקס של הארלי קווין מתפקדים היטב בשוק? אם הכותרת של המאמר הקצר הזה עדיין לא פינקה אותה, הם לא. להיות הרבה יותר ספציפי, הקומיקס הארלי קווין מחוץ לבאטמן …
12 בדצמבר 2019 ב”קומיקס ”

מסכה שחורה מול ציפורים של Pnull

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Previous post אתחל מחדש את אוסף הקומיקס שלי
Next post בואו נדבר על דברים, מותק …