ראיון: ג’ושוע דיסארט על Harbinger של Valiant Entertainment

פוסט זה מוגש תחת:

דגשי דף הבית, מדגישים,
ראיונות וטורים

הרבינגר מספר 1

ג’ושוע דיסארט כתב קומיקס כמו חייל לא ידוע, דבר ביצה, ו- B.P.R.D: 1946 (עם מייק מיניולה). הוטל עליו לכתוב את חזרתו של הרבינגר מוואיאנט. רוג’ר אש של ווסטפילד קיבל לאחרונה את השפל על מה שהקוראים יכולים לצפות בספר.

ווסטפילד: למי שאינו מכיר את הרבינגר, מה עליהם לדעת להיכנס לסדרה הזו?

ג’ושוע דיסארט: ובכן, אנחנו מתחילים מאפס כך שאין הרבה מה שאתה צריך לדעת להיכנס אליו. כל זה מכריע הוא שהקורא האידיאלי לסדרה זו מרים אותה. אז אם אתה מנסה למצוא טייק גיבורי על חדש ומוזר או משהו שמקורם בעולם האמיתי ומדבר עם הרגע, אבל גם דוחף לעבר הפנטסטי והסוריאליסטי, אז זה הספר בשבילך. הרבינגר הוא נרטיב מרד לנוער בעידן המודרני שלנו ואם זה נשמע מגניב אז אתה מוכן להתגלגל. אבל ככל שבאמת יודעים משהו שאיכשהו ירמז אותך לנרטיב יותר, ובכן, האמת היא שהספר הזה מתאים להתאמה אישית כדי לפנות למעריצים הוותיקים והקוראים החדשים כאחד, אז כולכם טובים.

Harbinger #1 כיסוי גרסת Pullbox

ווסטפילד: מה אתה יכול לספר לקוראים על הסיפור והדמויות המעורבות?

דיסארט: פיטר סטנצ’ק בן ה -18 הוא ילד היפר-טלקינטי שאין לו שום דבר. הוא חסר בית, מתעצבן ובהפעלה מהחוק. הוא משתמש בבקרת נפש כדי להשיג את מה שהוא צריך, אבל הוא שומר על עצמו בבדיקה. לא קל לשמור על הראש למטה ולהישאר מחוץ לצרות עם כל הכוח הזה. בגיליון הראשון שלנו פנה פיטר על ידי המיליארדר טויו הרדה. טויו מנהל קונגלומרט בינלאומי גדול שיש לו השפעה עמוקה על ענייני העולם. לא ידוע לעולם, טויו הרדה יש ​​גם יכולות טלקינטיות מדהימות. והשניים נכנסים לברית. אבל בואו נודה בזה, זה רק עניין של זמן עד שהילד בלי שום דבר יצטרך לעמוד נגד האיש שיש לו הכל. הסיפור שלנו הוא בסופו של דבר לגבי עמדה זו וכיצד הוא ישפיע על העולם כולו.

תצוגה מקדימה של Harbinger #1

ווסטפילד: מה עם הספר פנה אליך?

דיסארט: הגיע הזמן לזה, אתה יודע? אנו חיים בתרבות שאובססיבית לאידיאל Portents עכשיו. נרטיבים של יום הדין מרוויחים אותנו. כשאני כותב את זה התרבות המתכווצת מהמעמד הבינוני חיה סיוט קיומי שנבנה מאי נוחות מעמדית, ג’וקינג דורי, חוסר אמון תאגידי, כישלון פיננסי מערכתי, מחסור במזון עולמי, משמרות סביבתיות מהירות ונושאי בטיחות בינלאומיים. והדור שנמצא על סף ירושה של הבלגן הזה, הם מתעצבנים על זה. זה עידן הכובש הכל. כל זה בנוי אידיאלי בעצמות הרעיון של המארבינגר המקורי. להיות צעיר, מעצבן ומקשקש על העולם בכוחות שאתה לא ממש מבין. זה מה שמושך אותי הרבה על הספר.

תצוגה מקדימה של Harbinger #1

ווסטפילד: אתה עובד עם האמן חארי אוונס על הספר. מה אתה יכול לומר על שיתוף הפעולה שלך?

דיסארט: חארי הוא רוצח (חה!). אנחנו רק מתחילים, אבל הוא מופיע משהו עז לספר הזה. הסביבות שלו מדהימות, ואני אוהבת את זה. אני אוהב אמן שחושב שזה חיוני לבניית העולם. אני גם באמת חופר את הסיפור שלו בפאנל לפנל. אני חושב שכל החבילה מתכנסת יפה.

תצוגה מקדימה של Harbinger #1

ווסטפילד: יש הערות סגירה?

דיסארט: רק שאני מקווה שההתרגשות שלי מההופעה הזו. אחד האלמנטים שלא דיברנו עליהם בראיון זה הוא העובדה שוויאנט הולך להיות יקום משותף. אני באמת עוסק בזה. להיות חלק מקבוצה קטנה של יוצרים שכולם עובדים יחד כדי ליצור נרטיב רציף נשמע ממש מגניב ומהנה. מעולם לא הייתה לי סיכוי לעבוד ביקום משותף לפני כן, אז אני מתבסס להיות חלק מהקואופרטיב השיתופי. יש תוכניות גדולות לעומק בעתיד הקרוב ואני פשוט בר מזל שיש לי חלק לשחק בכל זה.

תצוגה מקדימה של Harbinger #1

לִרְכּוֹשׁ

הרבינגר מספר 1

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Previous post בואו נדבר על דברים, מותק …
Next post המוח הקדחת של מרקלי: סיפור של שתי נשים