בואו נדבר על דברים, מותק …

הפרסום הזה מוגש תחת:

דגשי דף הבית, מדגישים,
ראיונות כמו גם טורים

KC Carlson כפי שמאויר על ידי סטיוארט אימונן

טור KC של KC Carlson

עולה עלי שלא עשיתי זרקור מקדימה של תצוגה מקדימה. איזה חודש פנטסטי לעשות אחד עכשיו! כל העמידה במוצרים מבקשים בתצוגה מקדימה של יהלום אוקטובר/DEC – החוצה היום!

אהבה זה כל מה שאתה צריך

אהבה היא אהבה

אחת המשרות הרבה יותר מכריעות החודש היא ספר ההטבות כמו הוא אהבה. פורסם על ידי IDW (ונתמך על ידי DC Comics), זהו אוסף ענק בן 144 עמודים לכבוד ההרוגים באורלנדו השנה. זה מלא במעבר כמו גם חומר מכל הלב שמתאבל על הקורבנות, תומך בניצולים, חוגג את קהילת הלהט”בים, כמו גם לבחון כמו בעולם של ימינו. הוא מציג עבודה של הרבה מהכישרונות הגדולים ביותר בקומיקס כיום, כולל פיל ג’ימנז, פליין סטגס, סטיב אורלנדו, ג’יימס אסמוס, דניס קוואן, פול דיני, מינג דויל, בריאן מייקל בנדיס, ג’רי דוגגן, פיל נוטו, ג’ו קלי, ויקטור סנטוס, דן ביילס, דייוויד לאפנטה, אמה ויסלי, אד לוס, קירון גילן, כמו גם הרבה יותר! יש עטיפה של אלזה צ’אררייר עם ג’ורדי בלייר, כמו גם הספר מציג הקדמה של מארגן הפרויקט, מארק אנדרייקו. כל ההכנסות מהספר עוברות לניצולים, לקורבנות, כמו גם למשקי הבית שלהם באמצעות שוויון פלורידה. זה נראה כמו עבודה פנטסטית עם מגוון גדול של מיומנות קומיקס שמשתתפת למען מטרה יוצאת דופן באמת!

זה באמת סופר, סופרגירל!

בנוסף, DC קומיקס: לידה מחדש להפליא!

SuperGirl: להיות מס ‘1 להפליא

ל- DC Comics יש סדרה חדשה מדהימה של סופרגירל סופגירל ארבע חלקים בסגנון יוקרתי המתחילה בדצמבר על ידי כמה יוצרים משמעותיים: אלוף פרס אייזנר, כמו גם הסופרת זוכה הכבוד של קלדקוט, מריקו טמאקי, כמו גם האמן המועיל לפרס אייזנר, ג’ואלה ג’ונס. סופרגירל: להיות מדהים זה סיפור של גילאים, שכן הנער הקריפטוני הצעיר הולך עם אותם כאבי גידול בדיוק כמו כל המתבגרים. אלא שקארה צריכה להציע עם רעידת אדמה קטלנית שמטלטלת את עיר הולדתה מידווייל בדיוק באותו זמן. אשת הפלדה צריכה להחליט: תן לעולמה למות, או להיפטר מחוסר הביטחון שלה בגיל העשרה כמו גם להיות סופר! זה נראה סופר באמת, מלא חרדת נוער, כמו גם הבעיה הראשונה עשויה להיות אחת המתנות הטובות ביותר של הקומיקס אי פעם שלאחר המשימות. (זה במכירה 28 בדצמבר.) איזה אמנות קצת ראיתי בסופרגירל: להיות מדהים על ידי ג’ונס זה מדהים באופן מובהק.

התחדשות DC מיוחד לחופשה מס ‘1

אם כבר מדברים על קומיקס DC כמו גם על חגים, זה לא יהיה חג מולד בלי גיליון מיוחד חדש. התחדשות DC Special Special #1 מציגה את כותרות/הדמויות של התחדשות בפעם הראשונה. זריקה אחת עם 96 עמודים זו כוללת דילמה של חנוכה עבור Batwoman, חג מולד משק הבית של פלאש, גברת השאלה מפריעה לחגיגה הפגאנית של ג’ון קונסטנטין-בתוספת חזרת השימפנזה הבלשית! כמו כן, הסופר פול דיני מייצר סיפור חג של הארלי קווין ובו אורחי DCU המגשר על כל הסיפורים בצורה המוזרה והפרועה ביותר. סופרים אחרים כוללים את ג’יימס טיניון הרביעי, סטיב אורלנדו, ויטה איילה, קלן בון, טים סלי, ג’יימס אסמוס, הית קורסון, ק. פרקינס, כמו גם יותר, עם אמנות של רובי רודריגז, גוסטבו דוארטה, כמו גם אחרים. כיסוי מאת דסטין נגוין. מבצעי החג של DC הם תמיד מבדרים כמו גם לפעמים שנוי במחלוקת. (אני פשוט שמח יותר סופרגירל כבר לא מת. היי מארק! הרבה יותר למטה.)

אקוומן כרך א ‘. 1

אה, כמו גם, גם אוספי הכריכה הכריכה הראשונים של סדרת התחדשות החדשה של DC החדשה, מבוקשים גם הם בחודש זה-כולל אקוומן, באטמן, הפלאש, חץ ידידותי לסביבה, פנסים ידידותיים לסביבה, ליגת הצדק, Nightwing, כמו גם סופרמן. כל כרך אוסף את בעיית התחדשות מספר 1 של הדמות כמו גם לפחות חמישה סוגיות נוספות. (מספר כרכים יש יותר.) ביקשו כעת למשלוח ינואר.

היי עכשיו, אתה כוכב רוק …

רוקסטארס מספר 1

אני לא תמיד חובב קומיקס תמונות ענק. (אני בית ספר ישן, אז אני מצפה מסדרת קומיקס בסיסית שתוציא משהו קרוב ל 12 בעיות בשנה. אני לא משוגע על יוצרים שלא נראה שהם משיגים זאת עם הגאווה בבעלות היוצר שלהם כמו גם על שמחות . קודוס לאלה שלא ממשיכים לחכות את המעריצים שלהם!) עם זאת סדרה חדשה קפצה לעברי החודש, ושילבה את שני התחביבים הענקיים שלי (קומיקס כמו גם מוזיקה). רוקסטארס מספר 1 מאת ג’ו האריס, כמו גם מייגן האצ’יסון מבטיחה לבדוק את “התעלומות הבלתי -רוליות והסודות” של רוקנרול. הסדרה מציגה את ג’קי מאייר, חנון רוק עם חיבור מוזר לאגדות המטרופוליטן של המוזיקה כמו גם היסטוריה אבודה, שמוצאת דפוס חדש לסדרה של רצח “קבוצתי” לא פתורים משנות השבעים שנראה שהוא קורות חיים בלוס אנג’לס של ימינו ו יחד עם סופרת המוזיקה המוקפצת דורותי בואל, ג’קי מגלה קונספירציה ענקית הכוללת להקה אגדית, החזקה דמונית, כמו גם הקרבנות לאלים האפלים של הרוק. (רק מור אחדE שישי בערב בלוס אנג’לס …) האמנות של האצ’יסון היא גם מעוררת כראוי וגם קלסטרופובית … בכל הדרכים האידיאליות! (כל כך גדול מהתמונה לספק דגימות אמנות של ארבעה עמודים בפניות שלהם.) כמו גם פלוס עבור הגיבורים הנשים!

ארצ’י כאן … בטי כאן … גם ורוניקה … רג’י כאן … היי ג’וג’ד! איפה אתה?

רג’י כמו גם אני מס ‘1 סנדי ג’רל כיסוי

אני לא בטוח מדוע ארצ’י (החברה) מאמינה שרג’י חדש כמו גם כותרת (שידול החודש עם 10 עטיפות גרסאות) יצליח, לחשוב על רג’י המקורי כמו גם אני היה אחד מהם הרבה יותר קומיקס מעייף, שבוטל לאחר סוגיות מספר 126 בלבד. (“צודק”, הוא אומר … כמו שכל דבר היום היה רץ כל כך הרבה זמן …) הבדיחות “הבחור החכם” של רג’י הצליחו הרבה יותר בשכונת הנעורים שלי, מאז ההומור הסנוטי. (למרות שברור שזה לא הציע גם שעועית, בוטלה בסעיף 60. כמובן, שני הכותרות הללו נצפו לאחרונה לפני 35 שנה!) רג’י חדש זה כמו גם אני מספר 1 נכתב על ידי לא כל כך -הסבח ארצ’י פאוור (ועובד ארצ’י לשעבר) טום דה -פלקו, כך שזה מהווה אפשרות יוצאת דופן להיות ממש מצחיק! יצירות אמנות כמו גם העטיפה העיקרית היא של סנדי ג’רל. הוא נמשך פצצות DC, Batman ’66, קנרי שחור, כמו גם יותר! על פי הבלוג שלו, הוא גם אוהב את סיפורי הרומנטיקה של ג’ים סטרנקו כמו גם את היסטוריית המוזיקה, אז הוא בסדר איתי! זה נראה כמו כיף, אז אני אבחר את זה!

בטי וורוניקה: ספר השער החדש של ריברדייל

כמו כן אקבל את שני אוספי העטיפות החדשים האלה: Archie: ספר השער של ריברדייל חדש כמו גם בטי וורוניקה: ספר השער החדש של ריברדייל. אני מנחש שאנשי ארצ’י בניו יורק שמעו אותי צורח על כך שלא יכולתי לשלם עבור כל הווריאציות של B&V #1 בחודש בערך, כמו גם רצו לסגור אותי! (אני די רועש כשאני דורש להיות, למרות הנטייה שלי עם הונו הקלה הרבה ימים.) די בפשטות, אלה אוספים את כל אמנות הכיסוי מארצ’י מספר 1-12 כמו גם בטי וורוניקה #1-3 בפורמט 88 עמודים, 7 “x 10”. זה לא מוטרד במיוחד, עם זאת אני מקווה שמציין את כל הכיסויים של הגרסאות ייכללו. (ואני חוצה את אצבעותיי-עם זאת לא עוצר את נשימתי-זה גם מצביע על וריאציות הסוחר הקשות להתקבל! זו תהיה מתנה לחג המולד המקררת ביותר! איך זה, ג’ינגלים?). אני לא מספק את כל אמני הכיסוי, מכיוון שזה ילבש את טביעות האצבע שלי, עם זאת הנה כמה: פיונה סטייפלס, אדם יוז, אנני וו, ורוניקה פיש, ג’יי סקוט קמפבל, סטפני בוסקמה, פרנצ’סקו פרנקווילה, צ’יפ זדרסקי, מרגריט סובייג ‘, ג’יימה הרננדז, רבקה אייזקס, דייוויד מאק, אליסון סוהן, רייצ’ל סטוט, כמו גם המון יותר.

דוק ברוס באנר, חגורה על ידי קרני גמא … (לרחרח …)

דביבון רקטה מספר 1

מכיוון שמארוול היא מארוול (ולעולם לא מארק טוויין ייפגש), יש להם עוד הרבה מספר חדש #1 המוצע להזמנה החודש. לפי הרגיל, אנחנו לא מבינים מהן באמת סדרות כמו גם הן רק מיניסטריות שלא הודיעו. (אנחנו מהמר שמארוול גם לא מבינה – עד שהמכירות נכנסות, כמו גם סדרות קסומות בסופו של דבר היו מיניזריות בהתאם למספרים האלה.) נראה כי חלקם מגדילים את מה שנראה כזכיינית שעשויה לקחת את המיקום של כותרות המוטציה (?) המוחזקות בקרוב. אז יש המון כותרות “חלל” חדשות, שרבים מהם סובבים סביב שומרי הגלקסיה (ואני בטוח, במקרה, סרט חדש הקרוב). אלה כוללים את Gamora #1, Star-Lord #1, Rocket Rakcoon #1, כמו גם NOVA #1.

סלפסטיק מס ‘1

יש גם Hulk #1 חדש – שהוא רציונלי בהתחשב בכך שהם לכאורה (ספוילר התראת! ברצינות, האם כל אדם לא מבין זאת עד עכשיו?) הרגה את הישן במלחמת האזרחים השנייה. יש בעיקר כיסוי אדום, BTW … יש גם הוקיי מס ‘1 חדש, שמככבת בקייט בישופ סולו (כן !!!), שאני בטוח שתגרום לכולם לשאול מה קלינט “הרוצח האלק … אום, הוקיי” של ברטון המצב הנוכחי יהיה. כמו כן, יש סלפסטיק מספר 1, שצריך להיות רק מסיבות הרחבת זכויות יוצרים, נכון? ימין? אחרון, עם זאת, לא פחות, IVX #1, שמשמעותו אנמנטים לעומת אקס-מן. סביר להניח שזו תהיה סיום רב כמו גם ברימסטון שיורד מהשמיים! נהרות כמו גם רתיחת ים! ארבעים שנה של חושך! רעידות אדמה, הרי געש … המתים העולים מהקבר! הקרבה אנושית, כלבים כמו גם חתולים החיים יחד … היסטריה המונית! אתה יודע … והרבה סביר, אם יש להאמין בכל הכיסויים הגרסאיים האלה, הרבה מוטציות מתות. אממ … כן?!

מפלצות שיחררו פרלוד

בנוסף, מעריצי מפלצת קירבי (קוראים עכשיו קארל קסל!) אסור לפספס את המפלצות החדשות שחרר את הכריכה הכריכה של Prelude בינואר באיסוף 264 עמודים של סיפורי מפלצת עולמיים טרום-מרוול! די מפחיד, אה, ילדים!

_________________________________________

KC קרלסון אומר: אם כבר מדברים על סופרגירל, קיימנו דיון בווסטפילד מזרח לפני כמה ימים על איזה דמות DC WAזה ההמשכיות הכללית הכי דפוקה-המשכיות (מבחינה היסטורית, כמובן)-כמו גם הצעתי סופרגירל, בגלל ההפעלה המחודשת לכאורה שלה, כמו גם זהויות. אליו הגיב בעל הטור של ווסטפילד וויין מרקלי, “נשמע שזה חייב להיות הטור הבא שלך.” חייב את זה? הערות למטה, בבקשה.

ווסטפילד קומיקס אינו אחראי לדברים המטופשים שלדברי KC. במיוחד הדבר הזה שבאמת הרגיז אותך. כן, סוף העמודה הזו לווה באופן בושה את הדיאלוג שינון משני מכסחי השדים כמו גם את הרוזן Floyd/SCTV. גדלתי מוזר. ככה בדיוק דיברנו כולנו, כל הזמן … עדיין כן, אני מניח …

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Previous post השיר של הצפירה
Next post ראיון: ג’ושוע דיסארט על Harbinger של Valiant Entertainment