ראיון: רון מרץ על שינקו של תמונה

הפרסום הזה מוגש תחת:

דגשי דף הבית, מדגישים,
ראיונות כמו גם טורים

הודעה: פונקציה do_shortcode_tag נקראה באופן שגוי. ניסיון לנתח קוד קצר ללא התקשרות תקפה: A2 אנא עיין באגים בוורדפרס לקבלת מידע רב יותר. (הודעה זו נוספה בגרסה 4.3.0.) ב- /home/wfcomics/public_html/blog/wp-includes/functions.php בשורה 5831
שינקו

בקריירה שלו, רון מרץ כתב ספרים כמו פנס ידידותי לסביבה (DC), גולש כסף (מארוול), סמוראי: גן עדן כמו גם אדמה (סוס כהה), כמו גם Witchblade (תמונה/פרה עליונה). החודש, ספרו החדש בבעלות היוצר, שיקנו, עם האמן לי מודר הופעות מבכורות מ- Image. רוג’ר אש של ווסטפילד דיבר לאחרונה עם מרץ על שינקו.

הצעה מיוחדת! כל עותק של Shinku #1 שהוזמן מראש עם ווסטפילד יחתום על ידי רון מרץ ולי מודר!

לחץ למטה כדי להאזין לגרסת שמע של הראיון, או המשך לקרוא!

[a2 trackurl = “”]

תצוגה מקדימה של שינקו עמוד 1

ווסטפילד: מיהו שינקו?

רון מרץ: שינקו הוא השם הדמות הראשית בספר לקחה לעצמה. הגרסה הממוזערת היא שהיא החברה האחרונה ששרדה בשבט סמוראים שמקורותיו מתוארכים ליפן הפיאודלית. השבט שלה גדל באותה מידה כמו להתנגד לשבט סמוראי אחד נוסף, שכולם התרחשו ערפדים. ברור שהערפדים מנצחים כבר שנים רבות, כמו שהיא האחרונה שבחון שלה שנשארה בחיים.

ווסטפילד: זו סדרה בבעלות יוצרת, נכון?

מרץ: בהחלט.

ווסטפילד: בדיוק איך הכל התרחש?

מרץ: אתה יודע, אני לא באמת בטוח. צחוק זה אחד הדברים האלה שבהם הרעיון נמצא בחלק האחורי של ראשי במשך החלק הטוב בהרבה של עשור. בצורתו הקלה ביותר, הוא משלב שני דברים שיש לי חיבה פנטסטית אליהם: סיפורי סמוראי, כמו גם סיפורי אימה אפלים ומושכים. מה שעל לי זה ערפדים, לא כל כך נוצצים כמו גם דברים מתכרבלים.

תצוגה מקדימה של שינקו עמוד 2

ווסטפילד: אתה עובד עם האמן לי מודר על הספר. מתי בסופו של דבר הוא היה מעורב?

מרץ: לי כמו גם הבנתי אחד את השני הרבה שנים. בשלב זה, אני אפילו לא זכור בדיוק איך נפגשנו. אני מאמין שהדבר הראשון שעשינו יחד היה נתוני טריק פנס ידידותי לסביבה עבור DC לפני הרבה יותר מעשור. פשוט נשארנו בקשר מאז. לי כמו גם עשיתי את הספר בבעלות היוצרים שלי בפרה טופ בשם דרקון פרינס, כמו גם גיליתי שהשותפות באמת לחץ על רק. ניסינו למצוא משהו אחר לעשות יחד בהתחשב בכך. דיברתי עם מספר אמנים שונים עם השנים על שינקו, כמו גם מעולם לא גיליתי את ההתאמה האידיאלית. בסופו של דבר דיברתי עם לי על זה, כמו גם הוא הצהיר “כן, נראה נהדר.” הוא הקפיץ כמה סגנונות אופי כמו גם באמת התחלנו בבעיה הראשונה לפני זמן מה, פשוט סוחט דפים כאשר השגרה שלנו מאפשרת. בסופו של דבר זה הרגיש נכון, שלדעתי הוא בתדירות גבוהה יותר מאשר לא בדיוק איך עבודה בבעלות יוצרת טסה. בסופו של דבר אתה מגלה את בן הזוג האידיאלי כמו גם את הדברים פשוט מתחילים לסתיו יחד.

ווסטפילד: מה אתה יכול לציין על הסיפור?

מרץ: זה מוגדר ביפן המודרנית. יש לו כמה פלאשבקים ליפן הפיאודלית, כך שנקבל את המחזה הסמוראי הזה, אולם רוב זה מוגדר ממש כאן כמו גם עכשיו. הגרסה הקצרה היא שמדובר במלחמה של אישה אחת נגד השבט העוצמתי הזה של ערפדים שהם מושכי המיתרים שמאחורי הקלעים בחברה היפנית. הם צוברים כוח כבר שנים רבות. השיטה שאנו מתארים אותם מתאימה מאוד למשפחה עבירה פלילית מאורגנת. יש סנדק, בעיקרו של דבר, שנמצא בתשלום בהתחשב בכך שההתנגשות המקדימה עם השבט של שינקו לפני שנים רבות. יש סגנים כמו גם חיילים תחתיו. יש חברת ערפדים שלמה בצללים, אבל בדרך כלל האנשים שמסתכלים על זה לא מקוונים לספר את הסיפור.

תצוגה מקדימה של שינקו עמוד 3

ווסטפילד: מלבד שינקו כמו גם הסנדק הזה, שהם כמה מהדמויות האחרות שאנשים יספקו בספר?

מרץ: יש דמות אמריקאית בשם דייוויס שהיא רק אדם שחי כמו גם עובד ביפן, קליפורני רגיל למדי שנכנס לאירועים האלה שהם לא מעבר לו. הוא באמת משמש כמתנה עבור הקורא. הוא השיטה לסיפור של הקורא, הן עבור יפן, כמו גם לתפאורה, כמו גם לחברה הסודית והסודית הזו. דייוויס באמת משחק פונקציה הרבה יותר מכריעה בסיפור, כמו גם חלק בלתי נפרד מהמלחמה נגד הערפדים, עם זאת אני עדיין לא רוצה לספק את הפרטים. בסופו של דבר הוא לא סתם עובר אורח.

יש גם סומו מבויש המשמש סוג של מחנה עוזר עבור שינקו. הדיכוטומיה הוויזואלית של הסומו הגדול הזה ליד הגברת הזעירה יחסית הזו, היא משהו שלי מטפלת בצורה יוצאת דופן.ווסטפילד: האם זו סדרה רציפה?

מרץ: כן. התוכנית היא שהסיפור ייצא מדי חודש. כשאנחנו מבצעים סחר, ניקח כמה חודשי חופש כדי לנשום את המועד האחרון, כמו גם לחפור שוב לתוך הבא. ברור שכולן מכירות בהמתנה לכדאיות לאורך זמן, ממש כמו הכל.

תצוגה מקדימה של שינקו עמוד 4

ווסטפילד: ציינת קצת על השותפות שלך עם לי. איך בדיוק שניכם עובדים יחד?

מרץ: זה חיבור סופר/אמנים בסיסי למדי מלבד האמת שאנחנו די קרובים. לי נמצא בפיטסבורג, אני בניו יורק העליונה, כך שזה בעיקר דוא”ל כמו גם טלפון. הדבר הגדול הוא שעבדנו מספיק יחד, כמו גם אנחנו מספיק סימפטיקו, שהוא מבין מה אני מנסה למצוא טוב כמו שאני מבין מה הוא הולך לעשות, כדי שנוכל לעבוד בקצרה, לפחות מידה ספציפית. זו תמיד הנאה כל כך מוחלטת כמו סופר להבין שאתה הולך להפוך את התסריט שלך לאמן כמו שהוא יספק לך את כל מה שאתה מנסה למצוא פלוס יותר. העבודה שלי עושה על זה היא צעד למעלה מכל מה שהוא עשה בעבר.

ווסטפילד: האם יש משהו שאתה רוצה לציין לגבי המשרות האחרות שאתה עובד עליו כרגע?

מרץ: אני חייב להיות קדימה עליהם. צחוק

כמו כן, אני חייב להזכיר כי ב- Shinku האינקר הוא מתיו ווייט כמו גם הצבעוני הוא מייקל אטיה, שהם גם חברים. זה אחד התענוגות האמיתיים של עשיית ספר בבעלות יוצרת; אתה יכול לעבוד עם החברים שלך. אתה יכול לעבוד עם אנשים שהם לא רק מוכשרים, עם זאת הם אנשים גדולים כמו גם אחראים לחלוטין. אתה מבין את מי להיות תלוי במועד האחרון. אתה מבין מי יעשה את העבודה. יש לנו כמה בעיות בפחית כמו שאנחנו מנסים לעשות כמה שיותר דברים לפני ההצגה ביוני כדי להבטיח שנוכל להישאר על המסלול.

כמו כן, סביר להניח שסביר להניח שמדובר בתואר מבקרים בוגרים. הערפדים שגדלתי איתם היו קשורים למין כמו גם באלימות, ככל הנראה בסדר הזה, כך שיש מנה בריאה של שניהם בספר. אני לא מאמין בזה מיותר, עם זאת לא הרחקנו מהראות מה הערפדים עושים. זה לא נתפס כאנטי-שיטות, הוא באמת נתפס לפני שדמדומים אי פעם היה מה שזה מה שהוא, אולם סוג הערפד החלומי והמקסים הוא לא בהכרח העיצוב שאני דבק בו. הערפדים האלה מיועדים לכל מי שאוהב ליהנות מלה לוגוסי או כריסטופר לי בטלוויזיה המאוחרת בלילה.

Deadslands

בסדר, הדברים האחרים. אני ממשיך עם כל מה שמפרה העליונה, שהיא Witchblade, חפצים כמו גם מגדלנה, שהיא רציפה למרות שהיו לנו כמה הקלדות בקלדות שהיו מציעות אחרת. אני עושה סיפור קונאן בן שני גיליונות עבור סוסים אפלים עם בארט סירס, שמצליח גם לראשונה ביוני. כמו גם אני עורך סדרה של ארבע צילומים אחת לתמונה שמבוססים על משחק התפקידים של Deadlands. שכרתי את הצוותים שעושים אותם, כמו גם אני גם מחבר את אחת הצילומים בעצמי, שתהיה גם אמנות של בארט. הראשון, שיצא ביוני, הוא של סטיב אליס כמו גם דייוויד גאלאר, שעשה את הירח הגבוה עבור זודה, שהיה מערבי מוזר, אז הם מתאימים ביותר. השנייה היא של ג’ימי פלמיוטי כמו גם ג’סטין גריי, שללא ספק אינם זרים למערבונים, עם אמנות של לי מודר. השלישית היא אני כמו גם בארט סירס, כמו גם הרביעית היא סטיב נילס כמו גם פרנצ’סקו פנקווילה מהבלש כמו גם תהילה של פנתר שחור. זו הייתה אפשרות לצאת כמו גם לעבוד עם אנשים שמתאימים למשימה, ואנשי מקצוע מנוסים. הכל נופל יחד בשחייה על אלה, בכנות.

אני מאמין שזהו.

ווסטפילד: כל סוג של הערות סגירה?

מרץ: אני לצמיתות האדם בתיבת הסבון שלו שמטיף על הדרישה לז’אנרים שונים המיוצגים בקומיקס, סוגים שונים של סיפורים בנוסף לגיבורי העל. חלק גדול מהדברים האלה הוא שאני מנסה לעשות את חלקי כדי להפוך את זה למציאות. שינקו הוא סיפור אימה. Deadlands הוא ללא ספק מערבי. קונאן הוא חרב כמו גם כישוף. חלק גדול מהדברים המובילים של הפרה שלדעתי נופלים הרבה יותר תחת אקשן/הרפתקאות כמו גם אימה ממה שהיא עושה גיבורי על. יש לקוות, מעט לאט, אנו כשוק נגדל כמו גם מתחילים להציע דברים בנוסף לגיבורי העל שכולנו אוהבים.

———————————————

הזמינו את Shinku #1

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Previous post Savage Avengers #5 מחזק קבוצה של רוצחים סרבנים.
Next post חוויית מעריצים של הנוקמים VR שנחשפה על ידי אולפני מארוול כמו גם ILMXLAB