אתחל מחדש את אוסף הקומיקס שלי

פוסט זה מוגש תחת:

דגשי דף הבית, מדגישים,
ראיונות וטורים

KC קרלסון

טור KC של KC Carlson

מאז הטור האחרון שלי, קיבלתי החלטה גדולה לגבי איסוף הקומיקס שלי. פרט לסוגיות מס ‘1 או סוגיות מיוחדות מדי פעם, סיימתי לרכוש ספרי קומיקס “תקליטונים” פרטניים. במקום זאת אני עובר לאוספים. הכי טוב עכשיו, זה בעיקר עבור ספרי קומיקס מארוול. התכוונתי גם לעשות זאת בכותרות ה- DC המעטות שקראתי עדיין, אבל עם המזל המדהים שלי, כמעט כל כותרות DC שקראתי יבוטלו בחודש הבא בערך. אה, די.סי … מה עשיתי לך אי פעם? למעט לנסות להפיק ספרי קומיקס מבדרים לפני זמן רב (ארוך) ארוך …

אוסף KC ממליץ

אני יודע שאני די מאחר למסיבה הספציפית הזו. אני גם רגיש ליוצרי הקומיקס שחושבים (או שמספרים להם על ידי המו”לים שלהם) שרבים מהיכולת שלהם לבצע תמלוגים (כלומר התשלום מעל ומעבר לשיעור העמוד הבסיסי שלהם) יגיעו מקומיקס סטנדרטי בפורמט. אמרו לי שכמה יוצרים הופיעו ברחבי האינטרנט המפנה למקרים שלהם על כך שלא נסחרו בעסקים. אני למעשה חושב שעברו זמן עבר של מפרסמים להגביר את זה ולהפוך את זה נכון. האיכות המשופרת של מה שבאמת נכנס לאחוז גדול מאותם מהדורות שנאספו (פורמטים קשים וגם כיסוי רך) מייצרת הרבה מהאוספים הללו (והדפסים והפורמטים המרובים שלהם) אזורי רווח עיקריים עבור מפרסמים, בין אם הם רוצים להודות בכך בפומבי או שלא.

היתרונות של ביצוע המעבר לאיסוף אוספים:

דוקטור יוצא דופן כרך א ‘. 1: דרך המוזרה

חבילה נחמדה יותר בסך הכל. לבלופיות של מארוול בימינו אין אפילו כיסויים אמיתיים. הם אותו מאמר כמו מלאי הנייר הפנימי הרגיל, מה שהופך אותם מועדים לכל מיני נזק מקרי פשוט פשוט מהתמודדות איתם, שהוגדלו ככל הנראה יותר מהמפיץ לחנויות הקומיקס ללקוח. לאוספים יש תמיד כיסויים עבים יותר וכרטיסים (או אפילו טובים יותר – כיסויים קשים), ומלאי הפנים הוא בדרך כלל גם מבריק והרבה יותר מהותי פיזית ממה שאתה רואה בכפפות (לפחות של מארוול).

ארצ’י כרך א ‘. 1 SC

פחות פגיע לנזק. ממשיכים מהאמור לעיל, אם אכפת לך לקרוא את הקומיקס שלך, זה פשוט יותר לעשות זאת פעמים רבות בלי לדאוג אם אתה קורא קומיקס בפורמט ספרים.

נובה טיל אנושי כרך א ‘. 1: לשרוף

קל יותר לסחוב. אם אתה רוצה לקרוא קומיקס בזמן שאתה נוסע או נוסע או פשוט להשאיל אחד לחבר, המהדורה שנאספה שלך תשרוד את הטיול במצב הרבה יותר טוב. בנוסף, זה הרבה יותר פשוט לעקוב אחר עמוד השדרה אחד משש עד שמונה קומיקס מהודק. אשתי זורקת כריכה רכה מסחרית לתיק העבודה שלה כדי לקרוא בארוחת הצהריים, אך ביצוע זה עם קומץ קומיקס יביא להרבה נייר מקומט.

באטמן: הארלי ואייבי: מהדורת הדלוקס

תוספות. הדבר הראשון שגיליתי לגבי מהדורות שנאספו היה שכל הטובות כוללות את כל הכיסויים הגרסאיים, ואם הם עושים זאת בצורה הטובה ביותר (ולא מגרדים חתימה) כל כיסויי הגרסא משוחזרים בגודל מלא. (אף אחד מארבע אלה – או הרבה יותר – מכסה לדף דברים, זולים!) היכרות של היוצרים הם תמיד נחמדים, ועל כמה ספרים (אתה יודע את אלה שאני רומזת – כמה קומיקס מודרני זועק להם!) שווים מתישהו את העלות הנוספת לספר הגדול יותר. תלוי באמנים (ים), רישומי כיסוי חלופיים, עיצובים של תווים ואפמרה אמנותית אחרים תמיד מוערכים מאוד.

Starfire כרך א ‘. 1: ברוך הבא הביתה

קריאה הרבה יותר מספקת. זו הסיבה העיקרית שאני כותב את הטור הזה, והסיבה העיקרית שאני עושה את המעבר. הבנתי שאני רוכש תקלות חודש לחודש ואז מחכה עד שהחברתי את כל הקטעים לפני שקוראים אותם בכל מקרה – מכיוון שקריאת סיפור שלם הכל בישיבה אחת טובה לאין שיעור מאשר לקרוא כלפי מעלה של 50 סדרות שונות וחודש בכל פעם תוך כדי ניסיון לשמור על כל סיפורי העלילה. לילדים עשויים להיות מרחב המוח וזמן לקרוא ולקרוא מחדש קומיקס ולעקוב אחר הפרטים, אך כמבוגר, אני רוצה קריאה יחידה מספקת במקום חידה להרכיב למעלה מחצי שנה (או יותר, אם עיכובים יקרה).

עיר אסטרו: חיים פרטיים

להיות לקוח במקום אספן. חלק גדול מהאמור לעיל מסתכם בחשיבה על קומיקס כדרך להעביר סיפור במקום חפץ להגנה. זה שינוי גדול בהלך הרוח עבור אנשים מסוימים (כולל אותי!), אבל בהתחשב בכך ששוק האספנים לכל דבר חדש יותר מתקופת הכסף, הכל נעלם בימינו, אני חושב שהמעבר הזה בריא יותר גם אני וגם לתעשייה.

Vision Vol. 1: מעט גרוע מגבר

קל יותר לאחסן. מדפי הספרים פשוטים יותר לרכוש ולארגן מחדש ממאות תיבות קומיקס. בנוסף, הם הרבה יותר דקורטיביים להסתכל עליהם.

נוקמים נוקמים כולם חדשים, כרך א ‘. 1: שבע מרהיב

ערך חוזר טוב יותר. כמובן שאף אחד לא רוצה לרכוש קומיקס בהנחה שהם ייפטרומהם אחרי. (הם יקרים מדי בימינו לזרוק כלאחר יד.) אבל אם אתה צריך לקצץ את הקולקציה לפני מהלך, נניח, או שאתה מגלה שהטעמים שלך השתנו בדרך מרכזית בכביש, אז יש שוק גדול בהרבה בימינו לספר משומש מאשר לקומיקס שאריות.

חנות הקומיקס המקומית שלך עשויה להיות מעוניינת ברכישה או עסקאות, תלוי בפריט ובמצבו – אך אל תניח שמדובר בשירות המוצע אוטומטית על ידיהם. נדיר שהם עושים זאת, מכיוון שאוספים בדרך כלל נשארים מודפסים הרבה יותר מאשר אורך חיי המכירות של גיליון קומיקס אינדיבידואלי. באופן כללי, ה- LCS שלך יכול פשוט לסדר מחדש עותקים נוספים של האוסף המדובר – וכנראה הרבה פחות יקרים ממה שציפית לקבל עבור העותק המשומש שלך.

חיוני לזכור כי ה- TPB או HC שרכשתם חדש, נחשבים לשימוש בזמן שתבצע את התשלום שלכם ויצאו מהדלת. בשלב זה, אתה לעולם לא צריך לצפות לחזור ל 100% מהעלות שלך בכל אוסף שרכשת בחנות קומיקס, לא משנה כמה טוב אתה שומר אותו. (עבורך המבוגרים שם בחוץ, זה ממש כמו איך שלך מכונית חדשה פוחתת בערך בכמה אלפי דולרים בשנייה שאתה מוריד אותה מהמגרש.)

Supergirl: The Silver Age Omnibus

חוץ מזה, כצרכן, ככל הנראה “צרכת” את הספר בקריאתו, כך שאתה צריך לצפות שהחוויה הזו הייתה שווה משהו. זכרו, הרבה אנשים השתתפו ביצירת הספר ההוא, והם מצפים שישלמו להם עבור עבודתם.

יתכן שיהיה לך מזל טוב יותר בחנות ספרים משומשת מקומית, אם יש אחד באזור שלך. או שיש כמה מקומות שוק מקוונים שמקלים על ספרי מכירה. חברות גדולות ואמינות כמו אמזון, בארנס ונובל ו- eBay מציעות דרכים להביא את הספרים שלך לבית חדש.

(זכור כי כל מכירת רכישת דואר תדרוש מכם לעטוף ביסודיות את האוסף שלכם בצורה מאובטחת כך שהיא לא תיפגע במעבר לקונה החדש. אני ממליץ לסביב ספרים בודדים עם קרטון גלי נוקשה מעט גדול יותר מהפריטים / ים והדיואר תיק מרופד. כל דבר מעל 2 או 3 ספרים צריך להישלח בקופסה עם אריזת בוטנים או המון נייר אריזה משופש שוק אתה משתמש כדי שתדע למה אתה נרשם.)

סיכום/כיבוי

בכל מקרה, חזרה לנקודה שלי. אני זורק את התקליטונים. עכשיו, יתכן שאתה חושב שפתחתי רק את הדלת כאן. בהתחשב בטיעונים אלה, חלקם עשויים לשאול, מה עם ללכת דיגיטלי ולבטל את צרכי החלל לחלוטין? ואם אני כבר לא מעוניין בסוגיות אינדיבידואליות, מה צריך לסיים עם כל אלה שצברתי?

הישאר מעודכן, מאמין אמיתי, לטורים עתידיים כדי לענות על השאלות הללו ועוד. (או אם יש לך שאלות נוספות לשאול, מרגיש חופשי לחלוטין להגיב למטה. אלא אם כן השאלה היא “האם אוכל לקבל את הקומיקס שלך?” אני בטוח שאתה כבר יודע את התשובה לזה …)

___________________________________________

KC Carlson: אין קומיקס שקוראים השבוע! לא כשיש משהו כמו 137 שעות של אירועים הקשורים לרסלמניה לצפייה בין עכשיו ליום ראשון! מומלץ: WWE NXT: השתלטות על דאלאס בערב שבת! למרבה הצער, זמין רק ברשת WWE. לעזאזל, וינס !!! (רועד אגרוף באוויר …) אבל אני שומע שהרשת היא רק 9.99 $ החודש …

ווסטפילד קומיקס אינו אחראי לדברים המטומטמים שלדברי KC. במיוחד הדבר הזה שבאמת הרגיז אותך. Roogalator!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Previous post חוויית מעריצים של הנוקמים VR שנחשפה על ידי אולפני מארוול כמו גם ILMXLAB
Next post השיר של הצפירה