באטמן/סופרמן מספר 1 הוא לא עניין צוחק

עבר זמן מה מאז שראינו את מיטב העולם בספר יחד, אבל באטמן/סופרמן מספר 1 היה שווה לחכות. הסופר ג’ושוע וויליאמסון והאמן דייוויד מארקס מחיים את החיים תעלומה ודינמיקה בין החברים שמעולם לא הרגישו מתוחים יותר. אבל בעקבות אירועי לילות אפלים: מתכת, אין פלא שהם סובלים מבעיות מסוימות.

באטמן שצוחק על באטמן/סופרמן

מתוך מטאל, אחד הנבלים המפחידים ביותר של DC עלה: הבאטמן שצוחק, גרסה מעוותת של ברוס וויין מה- Multiverse האפל, שם, לאחר שהרג את ג’וקר, הוא נדבק והופך, ובכן, זה:

ובכן, לא היה לי סיוט טוב מזה זמן, אז תודה DC. (DC Comics)

איקס

Mario Kart DLC Rush.mp4

0 שניות של 12 דקות, 40 שניות

לחיות
00:00
12:40
12:40

זהו יריב מושלם לסדרת באטמן/סופרמן, ולמרות שאנחנו רואים אותו רק פעם אחת בגיליון מספר 1, נוכחותו נמצאת בכל פאנל. המחבט הצוחק מייצג את הפחדים הגרועים ביותר של באטמן וגם את סופרמן עבור הצלבן הקפוא. מה אם באטמן יאבד שליטה? האם סופרמן יכול להוריד אותו? האם הוא? עד מתכת, רעיון זה היה היפותטי גרידא, אך כעת קיים ביטוי הפחד הזה, ושני החברים מרגישים את המתח של אותה שאלה.

מרקס מדמם איקוני בבאטמן/סופרמן מספר 1

האמנות יפה, וזה כל מה שהכותרת צריכה. זה מפואר וקולנועי כמו תואר סופרמן, גרגירי כמו תואר באטמן, ופשוט כמות החושך הנכונה לאויבם. אבל יותר מכך, מארקס נותן לנו תמונה אחת שעלולה להיות איקונית אחרי השנייה. כמו זה:

(DC Comics)

אבל מה שעוד טוב יותר הוא כאשר יש לנו את הדימויים הגרנדיוזיים של שני הטיטאנים האלה שצוינו עם המונולוגים הפנימיים של ויליאמסון לשניים אלה, מה שמראה עד כמה הם מבינים זה את זה.

(DC Comics)

האמנות לבדה הופכת את הסדרה הזו לשווה את המנוי.

ויליאמסון מעלה את האיום מהר יותר ממה שאתה יכול לומר ספוילר

אז באטמן/סופרמן מספר 1 לא מסתיים טוב עבור המחבט והסופרמן. באטמן שצוחק הדביק שש דמויות DC, ואנחנו רואים את הקורבן הראשון מייד. זה לא גיבור ברמה נמוכה, לא רק אחד אהוב משני המובילים שלנו. אנחנו לא רואים את אלפרד או ג’ימי אולסן או את נייטווינג. לא – לולי באטי יש את המראות שלו הרבה יותר גבוה.

שוב … ספוילר …

(DC Comics)

כֵּן. תגיד שלום לשזאם שצוחק.

הו לעזאזל. (DC Comics)

כיתה: אה, כולנו נמות!

(תמונה מוצגת: באטמן/סופרמן מס ‘1, קומיקס DC)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Previous post החדשות של בוב על דברים !!!
Next post Savage Avengers #5 מחזק קבוצה של רוצחים סרבנים.