10 דברים שאני אוהב בקומיקס (לאוגוסט 2011)

הפרסום הזה מוגש תחת:

דגשי דף הבית, מדגישים,
ראיונות כמו גם טורים

מאת KC קרלסון

נקודת רתיחה

1. קומיקס DC: שום דבר יוצא דופן באופן אינדיבידואלי החודש, אולם נראה כי ה- DCU עוטף את כל סיפורי העלילה הרציפים שלהם-כולל אלה מרכזיים כמו פלאש נקודה, כמו גם התערבות לשני המלחמה של הפנסים הידידותיים לסביבה וגם ליום הבהיר ביותר. זה כמעט כאילו הם עשויים להתכנן להתחיל בכל מה שסביב שוב בחודש הבא עם המון גיליונות מספר 1 חדשים. עם זאת זו שיחה מטורפת! אף אחד לא יעשה משהו שמסוכן – או שהם? אז, חגגו את עיניכם באוסף המשמעותי ביותר של הבעיות האחרונות בתולדות הקומיקס! אוהדי DC, נפרדים מחבריכם המופעלים! (אני מאמין ש- DC חסרה הימור אמיתי בכך שהיא לא מספקת ממחטות לתגמול אספנות זיכרון עם רכישת כל גיליון. נו טוב … אל תבכה לי, ליגת הצדק אנטארקטיקה!)

מעניש

2. מארוול קומיקס: המעניש חוזר בסדרה חדשה לגמרי של גרג רוקה כמו גם מרקו צ’צ’טו, עם שתי בעיות החודש! ו ו ו סיפור העלילה “הפחד עצמו” כולל את הופעת הבכורה של הפנתר האמריקני בפנתר השחור: הבחור ללא דאגה #522, אז אני הנחה שלא הייתה בדיחה של טיפש אפריל! ו ו ו העולם העליון נולד מחדש (פעם שלישית הוא הקסם!) בבעיה הראשונה של אולטימטים של קומיקס עליון. (האם גמגמתי? סליחה.) זו אולי סדרת האולטימטים הראשונה שאני נהנה ממנה, כפי שנכתב על ידי ג’ונתן היקמן. Supreme Hawkeye (ראית אותו בסרט Thor!) גם הופך את הבכורה בסדרה העליונה שלו החודש. ו ו הבעיה האחרונה של האלקים המדהימים (עד הבאה הבאה) תהיה מספר 635, ותעטוף את הריצה הארוכה של גרג פאק כמו גם את הריצה המוצלחת בסדרה. ו ו הטריקים של ההשתוללות הרצחנית של המכשפה הסקרלט ב”נוקמים: פורקים “נחשפים לבסוף בנוקמים: מסע הצלב של הילדים מס ‘7, כמו גם מחצית מארוול U. (נוקמים, אקס-מן, אקס-פקטור, כמו גם נוקמים צעירים ) נהיה שם. האם אתה? ו ו ו למארוול יש שני אומניבוסים ענקיים על הברז החודש-האחד כולל אחת מקבוצות העל הטובות ביותר שלה (עם אחת הריצות הטובות ביותר שלה) כמו גם אחת הקבוצות המוזרות ביותר שלה! הארבעה הגדולים של ג’ון ביירן אומניבוס כרך 1 אוסף לא רק ארבע גדולות #215-28, #220-221, כמו גם #232-262, עם זאת, כמו כן, סיפורים בירן-אילסטרים, קשורים ל- FF מדפי צוות מארוול , מארוול שניים באחד, פיטר פרקר, הספיידרמן המרהיב, הנוקמים, העניין, כמו גם טיסת אלפא! 1,084 עמודים של Byrnelyation! אומניבוס X-Statix ​​כולל כל הופעה (לדעתי) של פיטר מיליגן כמו גם את ה- X-Statix ​​החתרני של מייק אלרד-כל השיטה לסוף המריר והמזעזע! 1,200 עמודים! לא מוצע לקרוא בישיבה אחת. אתה תשבור את הברכיים שלך, את מפרקי כף היד שלך – כמו גם ככל הנראה המוח שלך.

נחרץ

3. רוג’ר לנגרידג ‘מציג: אנו שמחים כמו גם שמחים לקבל שני רוג’ר לנגרידג’ החדש (מופע החבובות, Thor The Mighty Avenger) פרויקטים על סוג הרכישה החודש, שניהם פורסמו על ידי Boom! ראשית מאוד היא בעיית תצוגה מקדימה מיוחדת במיוחד של התפקיד החדש של לנגרידג ‘, שנחנתה, סדרה גחמנית המושפעת מלהתרחב על יצירותיו של לואיס קרול – במיוחד ספרי הארץ הפלאות. ספיישל ההיכרות #0 הוא רק דולר לקומיקס בן 32 עמודים! אם עדיין לא עשית זאת, אנא בדוק את הראיון של רוג’ר עם רוג’ר (רוג’ר, רוג’ר), בעל תצוגה מקדימה של ארבעה עמודים של הספר! כמו כן החודש, בום! מספק אוסף חדש של היצירה הבלתי נאומית של אלופת הארווי לנגרידג ‘. בנוסף, פרד הליצן המעופף של הליצן! ראו את השטן מתפוגג על ידי זה כמו גם רק את לאפו! כמו כן, הנה החרב האדיר בעולם, הילד הקבוקי! משעשע במעיים בצורה מכוונת במיוחד! אל תחמיץ אף אחד מהפרויקט.

ארצ’י: הטוב ביותר של הארי לוסי

4. ארצ’י קומיקס: קולקציית ארצ’י הכריכה הקשה החדשה ביותר של IDW – הטובה ביותר של הארי לוסי כרך 1 – יש את הפוטנציאל להיות אחד הטובים ביותר שלהם. בדומה לבני דורו בקומיקס ההומור – קרל ברקס, ג’ון סטנלי, פלויד גוטפרדסון, דן דקרלו, אל טליאפרו, בוב אוסנר, כמו גם אחרים – הארי לוסי איחרו לגלות מחדש. כשהוא מתחיל את המקצוע שלו בקומיקס בשנות השלושים של המאה העשרים, עזר לוסי לייצר כמה מגיבורי העל המוקדמים של MLJ (The Hangman כמו גם את גברת השטן). עם זאת, כאשר אמן הארצ’י המקורי בוב מונטנה עבר לרצועת הקומיקס הסינדיקטי, הארי לוסי העביר לריברדייל כמו גם החל להמחיש את ארצ’י כמו גם את החבורה בספרי הקומיקס. (גם לוסי מילאה את מונטנה ברצועת ארצ’י כשהיה בחופשה.)

בעוד שדן דקארלו מקבל דירוג אשראי בגין מהפכה בסגנון האמנות של ארצ’י בסוף המאוחרשנות החמישים, בעיקר בעבודתו על בטי וורוניקה, שלט לוסי לפני כן וגם בשנות השבעים (הוא הלך לעולמו בשנת 1984.) בעוד שנשותיו של דקארלו היו “חמודות”, לוסי היו “מטושטשות” (ולעתים קרובות נמשכו בגדי סאנס – בגדי סאנס – לספק לדיניו משהו מהנה לעשות). זה אפילו לא היה הטריק הכי טוב שלו. לוסי היה מתאמן של איור הומור נוזלי, אדון של סלפסטיק תזזיתי. הסיפורים של לוסי מלאים בפעולה, כולל גופות מעופפות כמו גם אגרופים. לעתים קרובות, למישהו היה עין שחורה בסוף סיפור של לוסי.

סימן מסחרי נוסף של לוסי: כשאחת הנשים נוצצת נשיקה לוהטת על “ארצ’קינס”, הן מחזיקות את ראשו בחוזקה בשטח, אולם רגליו עפות לאוויר, ומניחות אותו במקביל לאדמה. בנוסף, הוא די סחרחורת במשך מספר דקות אחר כך, מה שמותיר אותו ככל הנראה לתאונה למוצרי פנס, תיבות דואר או ענפי עץ תלויים נמוכים. או לשוטט בתעבורת אינטרנט או באגרוף של איילים ענק, אם הוא היה מכהן על האישה של מוס מידג ‘.

לוסי הוא אמן של אמן. כל דיון שהיה לי אי פעם עם אמני קומיקס אחרים על עבודות ארצ’י מתחיל או מסתיים בדיון על הארי לוסי. יש סיבה שיצירות האמנות שלו עיגנו את תואר ארצ’י ספינת הדגל במשך שנים רבות בשנות החמישים כמו גם שנות ה -60.

IDW אוסף את מיטב עבודתו המסורתית. אתה צריך לבדוק את זה.

כמו כן החודש, ארצ’י קומיקס (ספינת האמהות בפועל) מפרסמת את מיטב ארצ’י, אוסף ענק של 416 עמודים של סיפורי ארצ’י שנבחרו ביד היסטוריונים כמו גם מומחים, בנוסף לאנקדוטות, מדגישים היסטוריים, כמו גם חומר מיוחד של יוצרי ארצ’י. אני לא מרוצה מכך שהוא מתפרסם במתכונת הכריכה הרכה המסחרית הנוכחית של ארצ’י, שהוא קטן מגודל קומיקס בסיסי (הנפח הוא 5 “x 7”), אולם מכיוון שעלות הכיסוי היא רק 9.99 $ (וצבע מלא), אני ‘ M בהחלט לא מתלונן. זהו מוצר הערך של הקומיקס שלך של החודש. אל תחמיץ.

צבי הנינג’ה

5. צבי נינג’ה מתבגרים מס ‘1: ובכן, למה לעזאזל לא! המחווה הידועה ביותר לאומני הרנסנס נמשכת, על ידי קווין איסטמן כמו גם חברה! בדוק את הראיון האחרון של רוג’ר עם איסטמן כמו גם לקבל את העובדות מהבחור עצמו.

מגזין PS: מיטב התחזוקה המונעת מדי חודש

6. P.S. מגזין: מיטב התחזוקה המונעת מדי חודש: נוצר על ידי צבא ארה”ב מכיוון ש -1951, PS, התחזוקה המונעת חודשי הוא מגזין המוקדש להצגת שיטות תחזוקה מונעות מתאימות. אז למה אנחנו מדברים על זה כאן? מכיוון שכן הקמתה, PS הייתה מיקום בו פורסמו מספר רב של יוצרי קומיקס פופולריים, כולל וויל אייזנר, מרפי אנדרסון, ג’ו קוברט, דן שפיגל, כמו גם מייק פלוג. כריכה קשה זו של 272 עמודים (שפורסמה בפורמט בגודל עיכול) מתמקדת במיטב הקשר הארוך של וויל אייזנר עם המגזין (227 גיליונות). זה מראה שהאמן מגדיר מחדש את הסגנון שלו בין עבודות הקומיקס הקודמות שלו (הרוח) כמו גם את סגנון הספר הגרפי המאוחר יותר שלו. פורסם על ידי אברמס כמו גם מומלץ מאוד.

אוסף קיפול מטורף

7. קולקציית הקיפול המטורפת: אני מגלה את זה משעשע מאוד ש- Chronicle Books אוסף את כל 401 של הקיפול המטורף של אל ג’פי באוסף יוקרתי רב-נפח, בן 208 עמודים, עם כיסוי קשה, בן 208 עמודים, במצב ללא רבב. לא שהעבודה – שפורסמה כמעט בכל בעיה של מגזין MAD מכיוון ש -1964, כמו גם עדיין הולכת היום – אינה ראויה להצגה כה מפוארת. זה בהחלט הרבה! אני פשוט מאמין שזה מצחיק שספר כזה שנוצר להפליא הולך לקפל כל דף – שמספק אותי! ראשי הפריקים של מצב הנענע הולכים להתפוצץ. (אולי זה דבר נהדר!) שיטה ללכת, אל !!! בהצלחה ב- 401 הבא!

קמרון ספיידרמן

. -בתוך-א-ספר “(בלי הריחות המצחיקים) הכל על הספיידרמן הפנטסטי. נכתב מדי פעם על ידי סופרי ספיידי פיטר דייוויד (בעזרת עזרה בלתי מוסמכת של חברנו בוב גרינברגר), זה חלק היסטוריה נרחבת כמו גם אוסף חלקי אפמה של קרירות-דברים שלא פורסמו, טומפילציה בין משרדים, קטעי סקריפט פוטנציאליים כמו גם רישומים, רבייה של רבייה של Gilevaways. , פקסימיליות של ניירות ביטול מיסטיים – זה יכול להיות כל דבר! אולי אפילו יריות אינטרנט עובדים! (לא, ככל הנראה לא.) הספרים בסגנון הכספת הם כיף פנטסטי, כמו גם אני באמת מסתכל קדימה על זה. גם אם אין בו צילומי רנטגן פקסימיליים מספיידרמן: כבה את אנשי הפעלולים הכהים. ו ו אם כבר מדברים על בוב גרינברגר, אל תחמיץ את התצוגה המקדימה שלו באוסף כוח הלילה של DC כמו גם FF מאת ג’ונתן היקמן כרך 1 – החודש הטוב ביותרHT כאן בבלוג ווסטפילד.

קירבי: מלך הקומיקס

9. ספרי מכירה: מספר ספרים מדהימים במיוחד ניתנים כעת במחצית עלות (או יותר), ומספקים לך אפשרות שנייה לכמה קריאות נהדרות. הנה רק רישום מהיר – יש לך מידע רב יותר עבור הקישורים: קירבי: מלך הקומיקס HC. הסיכום המצטיין של מארק אוונייה של המקצוע של ג’ק קירבי. ו ו מסע בין כוכבים: תולדות קומיקס SC. היסטוריה של כל ספרי הקומיקס כמו גם רצועות עיתונים. ו ו ג’יימס בונד: ההיסטוריה של ה- Illustrated 007 SC. תולדות קומיקס כוללות. מנוער לא מעורבב . ו ו בסטודיו HC. ראיונות עם יוצרי קומיקס מתקדמים כולל, ברנס, פירור, שפיגלמן, כמו גם כלי. ו ו אנימציה אמריקה HC. אירוע של 250 שנה של קריקטורות אמריקאיות. ו ו רחוב סומסום: אירוע של 40 שנות חיים ברחוב HC. היסטוריה מוחלטת של המופע הארוך והגאוני. ו ו ספרי מכירה רבים אחרים מוצעים באתר ווסטפילד.

חיותי-על של DC: Pooches of Power

10. דברים במקומות מוזרים: הסדרה “פסלונים” באספה האוסית הניתנת להחלפה “יוצרת כעת שורה של דמויות מארוול מסורתיות, החל מספיידרמן. כל פסלון גובהו 5 1/2 אינץ ‘, מוגבל ל -2,000 חלקים ממוספרים, וכולל כפתור סיכה מיוחד כמו גם חוברת תווים בכל קופסת פח מקושטת. אם לא ראית אותם, פסלוני הקטע האלה מדהימים במיוחד. ו ו יתכן שהם לא מיועדים לכולם, עם זאת יש סדרה של שישה ספרים של ספרי צעירים בכיכובם של חיות העל של DC-Krypto & Ace, Straeaky, Beppo The Super-Monkey, Jumpa the Kanga, Topo the Octopus, כמו גם Gl B ‘ DG (למרות שהוא נראה לי כמו צ’אפ) – כולם מאוירים באופן מקסים על ידי Art Titans הקטנים של בלטאזר. אה כן, חמוד! ו ו ו השינוי של TwoMorrows Ego #104 הוא בעיה מיוחדת שחוגגת 50 שנה לארבעה הגדולים, הכוללת ראיון חדש לגמרי עם סטן לי!

ועכשיו, מחווה אחרונה לקומיקס ה- DC הישן!

BOO!

ככה בדיוק אני תמיד אחכור את היקום הישן של DC. לא כל כך רציני, כמו גם לא מפחדים לעשות קצת את עצמם. אני דואג שלעולם לא נראה שזה שוב כמו לעולם.

10.1 פסל שחור לבן באטמן: באטמן מאת סרחיו אראגונס: ברצינות, צחקתי במשך עשר דקות כשראיתי את זה. זה יכול להיות הפסל היחיד של באטמן שאהיה אי פעם דרישה להחזיק. זה פסל מדהים במיוחד, כמו גם אני מאמין שלכל חובב קומיקס צריך להיות כזה, עם זאת אני בעיקר מריץ את התמונה הזו כאן כדי להבטיח שכולם יוכלו לראות אותה, כמו גם לצחוק באופן אידיאלי כמוני.

קומיקס צריך להיות כיף!

נתראה בקרוב!

KC קרלסון: באמת היה זקוק לצחוק נהדר. תודה, סרחיו!

כמו תמיד, ווסטפילד קומיקס אינו אחראי לדברים המטומטמים ש- KC אומר. במיוחד הדבר הזה שבאמת הרגיז אותך.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Previous post טור KC: הכל חדש ישן שוב
Next post ראיון: בן פישר ואדם מרקביץ ‘ב- The Dipnite של Dynamite