מחשבות קולקטיביות ליולי 2015

פוסט זה מוגש תחת:

דגשי דף הבית, מדגישים,
ראיונות וטורים

KC קרלסון

מאת KC קרלסון

רמת הסנארק של היום: אדום (או קרא) (קבל את זה? זה משחק מילים.) (הו, לא משנה.)

Skottie Young שולט בעולם הכיסוי

בדרך כלל אני לא מדבר הרבה על פוסטרים מארוול, מכיוון ש- ובכן, תמונות בודדות אינן מתאימות לתיאורים ארוכים על עלילה, אפיון או איזה יוצר הצריך נושא מילוי החודש. אבל אני עושה חריג לציין שבפעם הראשונה אי פעם (אני חושב) יש שמונה פוסטרים המוצעים (ולא הארבע הרגילות) וכל שמונה מהן על ידי אותו אמן! זה הסקוטי יאנג הפנטסטי- המוח המוח של רבים מהכריכות הטובות ביותר של מארוול בשנים האחרונות, כמו גם עבודות סיפורים בסדרה הקומית של ל ‘פרנק באום מארץ עוז, Rocket Rakcoon, ובקרוב שיפורסם ב- Secret Wars Tie- במארוול הקטן בגודל הענק: AVX, המבוסס באופן רופף על הסדרה ההיסטרית שלו של עטיפות גרסאות מארוול קטנות במהלך השנים האחרונות. נכון להיום, סקוטי סיימה למעלה ממאה כיסויי פלאים קטנים! (גבר, זה יהיה ספר אמנות מדהים יום אחד!)

עכשיו, שמונה מהם פוסטרים מארוול, חלקם עדיין לא פורסמו בקומיקס! וכולם זועקים להיות על קירותיהם של אוהדי מארוול צעירים ומבוגרים. הם מתאימים לשני חדרי השינה (ובכן, אולי למעריצים הצעירים יותר) וחדרי קומיקס! אני מקבל זוג להקים ליד סטרנקו ניק פיורי שלי מ- S.H.I.E.L.D. וכרזות קפטן אמריקה (מלפני מיליארד שנה!).

הנה רשימת הפוסטר:

A-Force #1

A-Force #1*

ספיידרמן מדהים: חידוש את הנדרים שלך מספר 1

ספיידרמן מדהים: חידוש את הנדרים שלך מספר 1*

הנוקמים: אולטרון לנצח מספר 1

הנוקמים: אולטרון לנצח מספר 1

מלחמת אזרחים מס ‘1

המלחמות הסודיות של דדפול מס ‘1

המלחמות הסודיות של דדפול מס ‘1*

פלאים קטנים בגודל ענק: AVX #2

פלאים קטנים בגודל ענק: AVX #2

כפפת אינסוף מספר 1

אינפיניטי גאונטלט מספר 1 (זה היה למעשה עטיפת עלון ווסטפילד (די) עוד באותו היום, כאשר עדיין היה עלון מודפס.)

WeirdWorld #1

WeirdWorld #1

* KC מצביע על הכי מדהים. הערה: מלחמות אזרחים מספר 1 אינה מוצגת בתצוגה מקדימה של מארוול.

סקוטי יאנג. הופך את הקומיקס שוב לכיף. יותר אנשים צריכים לעשות זאת.

החודש בקולקציות קומיקס קלאסיות

בוי אסטרו אומניבוס כרך 1

Astro Boy Omnibus כרך 1 (סוס אפל): אייקון מנגה חוזר בסדרה חדשה זו שנועדה להשיג את העבודות הפנטסטיות וההיסטוריות הללו שנוצרו על ידי אוסאמו טזוקה המנוח חזרה לדפוס באמריקה. נבנה על ידי מדען מבריק שיחליף את בנו האבוד, אך בכוחות מעבר לדמיון, הנער האסטרו הרובוט נלחם למען המדוכאים והחסרי האונים – אנושיים, חייזרים או רובוט. Astro Boy הוא מלא אקשן, כיף קלאסי לכל הגילאים, המופיע כעת במהדורות אומניבוס במחיר ערך!

הכרך הראשון יאסוף כמעט 700 עמודים של סיפורים. קשה להגיע לפרטים בשלב זה (כולל האם הספרים ישתמשו בתרגומים האמריקאים המקוריים של הסופר/ההיסטוריון פרדריק ל. שודט). סוס אפל שפורסם בעבר על אסטרו בוי בשנת 2002 עם התרגומים של שודט. הסדרה המקורית רצה ביפן בין השנים 1952 עד 1968 ולפי הדיווחים מכרה כמאה מיליון עותקים ברחבי העולם. סדרת הקומיקס החזונה הזו הניחה את היסודות לתופעה הבינלאומית של אנימה ומנגה יפנית, כאשר הסדרה הפכה לשלוש סדרות אנימציה וסרט עלילתי משנת 2009. 688 עמודים 4.5 “x 6.5” B&W B&W Manga.

באטמן נואר: הוש

באטמן נואר: הוש (DC קומיקס): גות’אם סיטי עומדת בפני המשבר הגדול ביותר שלה עד כה – חוסר צבע! אנחנו לא יודעים אם זו איזו עלילה מזועזעת של הג’וקר או הרידלר או אפילו מר Puzzly (מי?), אלא אחד מסיפורי באטמן המפורסמים והאהובים ביותר-במיוחד על ידי ג’ף לוב, ג’ים לי, ו סקוט וויליאמס – מודפס מחדש במהדורה חדשה של כריכה קשה בשחור לבן סטארק. (סטארק, אה? ידעתי שאתה לא יכול לסמוך על אותם גאונים טכנולוגיים של המיליארדר האלכוהולי-אלכוהולי המופרע!) (רגע, עכשיו אומרים לי שהספר הזה לא קשור לטוני סטארק ההוא. הממ, התחמק מכדור שם, די.סי …) למעשה, הספר הזה עוסק באטמן מול מה שעשוי להיות המקרה העז ביותר בחייו, שכן סודות מעברו שיטפון אל ההווה, והנבלים הידועים לשמצה ביותר שרדפו אי פעם את הרחובות של גות’אם סיטי תוקפים בו זמנית! או, במילים אחרות … יום שלישי. הוא גם מכוון את בעלי ברית ואויביו הגדולים ביותר של האביר האפל באוסף זה אוסף את באטמן #608-619 וכן את הפרק בן שישה העמודים מהקוסם #0 וסיפור מקור בן שני עמודים שהופיע במקור ב- DCCOMICS.com. כריכה קשה של B&W של 304 עמודים. זמין בספטמבר.

פנתר שחור מאת כומר כריסטופר: האוסף השלם כרך 1

הפנתר השחור מאת כריסטופר פריסט: הקולקציה השלמה כרך 1 (מארוול): הפנתר השחור התברך בהרבה אנשי מקצוע אכפתיים ומוכשרים באמת על הקריירה ההרואית האקלקטית שלו. הריצה האפית של דון מקגרגור על הדמות עדיין מתחזקת, אבל ממש שם עם זה כריסטופר פריסT בסוף שנות התשעים של המאה הקודמת של הדמות (והסדרה) כסאטירה פוליטית חדה ושנונה. הכומר שם את הדגש על המוניטין של המלך הוואקנדני כמנהיג האולטימטיבי, כפי שנראה בעיני ממשלת ארה”ב ק. רוס – אחת הדמויות התומכות ביותר אי פעם.

אבל זה כומר המלך ט’צ’לה שטופל בצורה תת -סתמית, ומאזן את הסתירות במדינאי לוחם שממלכתו הקיפה גם מסורות עתיקות וגם את הטכנולוגיה המודרנית. בנוסף, הכומר המציא את הצדק האלוהי של המלכה הפנטסטית, אישה חכמה רחוב משיקגו שהפכה לאחת הדורה מילאג’ה, “נשות הלוחמים” של הפנתר. כאשר הפנתר חוקר רצח בניו יורק, רוס מגלם את תומך השטן במפגש עם מפיסטו, ומשטר חדש שולט בשליטה בוואקנדה. כאשר האמת שמאחורי ההפיכה מתבהרת, ט’צ’לה מוצא את עצמו אויב של המדינה – והתגלות גדולה מאיימת להשמיד את מערכת היחסים שלו עם הנוקמים! כולל גם עבודות של ג’ו קוואסדה, מארק טקסיירה, וינס אוונס, ג’ו ג’וסקו, מייק מנלי, מארק ברייט וסאל וולוטו. כיסוי מאת קוואסדה. אוסף פנתר שחור (1998) #1-17. כיסוי רך צבעוני של 416 עמודים. זמין באוגוסט.

Daredevil: הנשיקה של טיפוס

Daredevil: KISS של Typhoid (Marvel): חברת האקסית הכי מטורפת של דארדוויל, טייפואיד מרי, מככבת באגדה המעוותת שלה. אוסף לא מתפקד זה מרכיב הרבה סיפורים מגוונים של (אל תקראו אותה משוגעת!) מרי ווקר, מתקופת ההליסיון בה נשים פסיכוטיות שלטו בקומיקס. (משהו במים במארוול?) ספיידרמן בכיכוב האורחים, רוכב הרפאים, וולברין, והאהוב על מרי, דארדוויל! אוסף טיפוס #1-4, מארוול קומיקס מתנות (1988) #150-151, וספיידרמן מרהיב (1976) #213-214-פלוס חומר ממארוול קומיקס מתנות (1988) #109-116 ו- #123-130 ו- Girl Comics (2010) #3. כולל עבודות של אן נוקנטי, ג’ון ואן פליט, סטיב לבר, פרד הרפר וג’יימס פריי. שער מאת ג’ו מדוריירה. כיסוי רך צבעוני של 416 עמודים. זמין באוגוסט.

דדפול: פלאשבקים

DEADPOOL: פלאשבקים (מארוול): כל הבעיות הפלאשבק המועדפות על מעריצים של דדפול, שנאספו בסדר כרונולוגי! (אולי … מי באמת יכול לספר? היי, האם לדדפול באמת יש מעריצים? אני מאוד סקפטי …) כולל את ניק פיורי והיטלר הנוסע בזמן! איש כוח ואגרוף ברזל! דדפול עם אבני חן אינסוף! ROXXON כולם! אוסף את Deadpool (2012) #26, #20, #13, #7, #250, #34 ו- #40. בסדר הזה, כנראה. נכתב על ידי ג’רי דוגן ובריאן פוזן ועיפרון על ידי פיל נוטו וסקוט קובליש. כיסוי מאת קריס אנקה. כיסוי רך צבע בן 168 עמודים. זמין באוגוסט.

דוקטור מוזר: אל תשלם את המעבורת

דוקטור סטריינג ‘: אל תשלם את המעבורת (מארוול): זה מהתקופה הגדולה של רוג’ר שטרן כתוב של סיפורים דוקטור סטריינג’ פנטסטיים, אוסף את דוקטור סטריינג , בעוד שהמכשף הקסום טופז משוחרר מהגיהינום – אבל נשמתה עדיין נמצאת בייסורים. (בהתבסס על כתיבת הטור הספציפי הזה, אני חושב שאני יכול להתייחס.) פלוס, הגלימה המפורסמת של סטריינג ‘מרופדת לחתיכות על ידי שדים, כך שהוא לא מסוגל לגרום לעוזרות נשים משובצות אקראיות להופיע עד שהוא יקבל אחד חדש מהחייט השד אוראטונה. (אה רגע, הוא לא? אני באמת צריך לקרוא מחדש את הסיפורים האלה. אם רק היה אוסף מהם …) כולל עבודות של רוג’ר שטרן, סאל בוסקמה, כריס וורנר ופיטר ב. גיליס. כיסוי של מייק מיניולה. כיסוי רך של 176 עמודים. זמין באוגוסט.

מדינה חופשית: סיפור על מסע הצלב של הילדים

מדינה חינם: סיפור על מסע הצלב של הילדים (DC קומיקס/סחרחורת): זה כולל עובד ישן וחדש כאחד! ניל גיימן מסביר: “לפני זמן רב כתבתי את החלק הראשון של הסיפור, וחיכיתי לגלות איך זה מתמודד, ואז עבדתי עם ג’יימי דלנו ואליסה קוויטני בסוף. במשך שנים אנשים שאלו כיצד ומתי הם יכולים לקרוא את כל סיפור מסע הצלב של הילדים. אני שמח לומר שכעת הוא הוקם מחדש ושוחזר מחדש, והוא משהו ישן וחדש – תכשיט נשכח ותענוג חדש. ” כאשר כמה ילדים נעלמים בעיירה אנגלית קטנה, בלשי הנערים המתים נמצאים בתיק. סדרה של פיתולים מוזרים ובלתי צפויים לוקחת אותם לארץ חופשית, מקום שמתוארך למילניום, שם ילדים לעולם לא מזדקנים והם חופשיים מהתעללות ועריצותם של מבוגרים. אבל המדינה החופשית נכשלת, ומה שהיא צריכה היא כוחם של חמישה ילדים חזקים בפנים – כולל המכשף הצעיר טימותי האנטר – להחזיר את עולמם הלא מסורבל למה שהיה פעם.

כריכה קשה חדשה זו אוספת את מסע הצלב של הילדים מספר 1-2 כפי שפורסם בעבר, ומוסיפה פרק אמצעי חדש לגמרי שנכתב על ידי הסופר טובי ליט (בלשי מתים) וצייר על ידי האמן פיטר גרוס (ספרי הקסם, הבלתי כתוב). זה ככל הנראה מחליף את חומר הסיפור המקורי שעבר על שנת הסחרחורת של 1993 באירוע הקרוסאובר היחיד שלהם (שתוכנן לאסוף בשנת 2013, אך הספר הזה מעולם לא פורסם). הספר כולל גם מבוא חדש של גיימן, בתוספת אמנות עטיפה חדשה של אמןמארק בקינגהאם (אגדות, בלשי בנים מתים). חומר חדש! יש! כריכה קשה של 200 עמודים. קוראים בוגרים. זמין בספטמבר.

אוספי אפוס מארוול:

אוסף אפי של Daredevil: נשיקת האלמנה

אוסף אפי של Daredevil: Kiss של האלמנה (מארוול): כרך מספר 21 באוספי האפי של Daredevil. סדרת הקומיקס הראשונה של דארדוויל פוגעת בסיום, והיא תסתיים במפץ! בנוסף, ג’ין “הדיקן” קולן חוזר לצייר את הורנהד! כולל פחד מיסטר אימתני, אלמנה שחורה לשעבר אהבה לשעבר, מוטציה רעה אומגה אדומה, דדפול מוטציה מטורף קלינית, פשוט טיפוס מטורף מרי (זה בטח החודש שלה!), ולהעביר את כלב השטן שככל הנראה יש קשר לדדפול (מפחיד קליני מבחינה קלינית. אהבה לשעבר של מוטציה מרושעת מטורפת?). בנוסף, מאט מרדוק חוזר על ראייתו? או אולי רק המבט לאחור שלו, כשהוא מהבהב בחזרה אליו כשפגש לראשונה את פוגי נלסון. מציג עבודות של ג’ו קלי, סקוט לובדל, DG צ’יצ’סטר, קרי נורד, אריאל אוליבטי, קולי המנר, טום מורגן, לי וויקס ואחרים. כיסוי מאת ג’ין קולן. אוסף Daredevil #365-380 ו- #-1 ו- Daredevil/Deadpool שנתי ’97. כיסוי רך של צבע מחדש של 504 עמודים. זמין באוגוסט.

Power Man & Iron Pust Collection Epic: Heroes להשכרה

אוסף אפוס אגרוף פאוור מן וברזל: גיבורים להשכרה (מארוול): איש הפלדה החזק-מהפלדה החזק יותר של מארוול, לוק קייג ) צוותים בהיסטוריה של ספר קומיקס! קולקציית האפית הפתיחה הזו כוללת את תחילת השותפות של הגיבורים שלנו בתוספת הופעות אורח של אקס-מן וקולין ווינג ואביר מיסטי, בנות הדרקון. הנבלים הקלאסיים כוללים את Nightshade, Bushmaster ו- Sabretooth. כולל קריאות נהדרות של מרי ג’ו דאפי וקרי גמיל, עם כריס קלרמונט, ג’ון ביירן, טרבור פון עדן, מייק צק, אד חניגן, סאל בוסקמה, בוב לייטון, סטיבן גרנט, מארי סברין ועוד. כיסוי מאת דייב קוקרום. אחת מסדרות מארוול הקלאסיות (ולעתים קרובות נשכחות) של שנות השבעים! בקרוב לככב בסדרת נטפליקס משלהם! איסוף איש כוח #48-49 ו- Power Man & Er זה מברזל (1978) #50-70. כיסוי רך מחודש של 448 עמודים. זמין באוגוסט.

עבודות מופת של מארוול: כרך אשת עכביש 1

עבודות מופת מארוול: עכביש אשת כרך 1 (מארוול): אני שמח שהסדרה הזו מצטרפת לשורות הסדרה הקלאסית של מארוול שעבודות מופת. (האם זו מילה? זו צריכה להיות!) זו אחת הקומיקס המוזרות ביותר של שנות השבעים ויש לה את אחד מסיפורי המקור הייחודיים יותר של התקופה, הכוללים הידרה, ניק פיורי והדבר. ג’סיקה דרו, שהועלה בזרועותיה של קבוצת הטרור, נלמדה לראות את העולם מנקודת מבטם המעוותת והפכה לסוכן מוביל ברשת הפלילית הבינלאומית שלהם. ככל שהיא מעורבת יותר ביקום מארוול הגדול יותר, היא מתכוונת לחשוף את מקורותיה האמיתיים, זהותה ומקומה בעולם. היא תעסיק גם את כוחות העכביש שלה וגם בספייפט שלה בקרבות עם אויבים מיסטיים וגם מקאבריים. ויש לה תחפושת מגניבה של שנות ה -70! (במקור עם מכסה המנוע!) הכולל עבודות של מארב וולפמן, ארצ’י גודווין, כרמיין אינפנטינו, סאל בוסקמה, רון וילסון וג’ון בוסקמה. כיסוי מאת גיל קיין. איסוף Marvel Spotlight (1971) #32, Marvel Two-in-One #29-33, ו- Spider-Woman (1978) #1-8. כריכה קשה של 272 עמודים. מעיל אבק כיסוי זמין בשני עיצובים שונים. הקפד לציין. זמין בנובמבר.

זמין גם:

ארכיון מצמרר כרך 22

ארכיון מצמרר כרך 22 (סוס אפל): אוסף סוגיות מס ‘104-107 של אנתולוגיית האימה הידועה לשמצה. בהשתתפות עבודות של רוס הית ‘, ג’ון סברין, לן וויין, ברוס ג’ונס, לארי האמה, ג’ים סטארלין, טרי אוסטין, אלפרדו אלקלה, ורבים אחרים – כמו גם כל דפי האוהדים המקוריים וטורי האותיות! 240 עמוד 8 3/8 “x 10 7/8” B&W כריכה קשה. זמין בספטמבר.

ארכיון EC: סיפורי דו אגרופים כרך 1

ארכיון EC: סיפורי דו אגרופים כרך 1 (Dark Hor

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Previous post המלך בשבוע השחור שמונה עשוי להיות קטן, אולם הוא אדיר
Next post טור KC: הכל חדש ישן שוב